top

Batohy s hydrovakem Source

Batohy s vodním rezervoárem Source® jsou univerzální modely, které se díky své konstrukci skvěle hodí do hor. Ať už běháte, chodíte na túry nebo jezdíte na kole, praktický systém zásobníků vám usnadní horská dobrodružství.
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

na stránce
  1. -33%
    Vesta s hydrovakiem Source Verve 2L - black

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

na stránce
Vymazat

Batohy Source nabízejí velmi pohodlné hydratační systémy

Používáte-li v batohu hydratační systém, tzv. rezervoár nebo zaměnitelný camelbag, je dost možné, že jeho výrobcem je značka Source. Tato izraelská outdoorová značka již léta vytváří inovativní hydratační batohy, ultralehké batohy a kompaktní funkční bidony. Hydratační batohy Source nabízejí kromě nízké hmotnosti a vysoké použitelnosti také pohodlný hydratační systém, který vám umožní hydratovat se během fyzické aktivity, aniž byste museli sundávat batoh. Hadička vedoucí z hydratačního systému umístěného na zádech je umístěna na ramenním popruhu batohu. Kdykoli tak můžete sáhnout po vodě nebo izotonickém nápoji. Ať už jezdíte na kole, běháte, chodíte nordic walking nebo chodíte po horách, hydratační batohy Source jsou ideálním řešením pro všechny aktivní uživatele! Neocenitelné při tréninku a soutěžích!

Sourcee ultralehkých batohů

Nejlehčí kolekci batohů Source představují ultralehké batohy s integrovaným dvoulitrovým rezervoárem. Jsou ideální pro trénink na běžkách, ultra závody nebo cyklistické výlety. Jejich štíhlý profil se dokonale přizpůsobí našim zádům a neomezuje v pohybu. Do minimalistického designu se vejdou energetické gely, doklady, pláštěnka a powerbanka. Tyto modely patří do lehké řady, jejichž hlavním úkolem je zajistit vám dostatek vody pro plánovanou fyzickou aktivitu. Hydratační batohy Source jsou vybaveny pohodlnými nosnými popruhy, které pomocí pružné pěny rovnoměrně rozkládají hmotnost batohu. Stabilitu batohu na zádech, zejména při běžeckém tréninku, zajišťují nastavitelné hrudní a bederní pásy. Hydratační batoh Source je vybaven organizační kapsou, do které si můžete uložit nejnutnější věci.

Za zmínku stojí samotný zásobník a způsob jeho montáže, což se projevuje na komfortu používání. Batohy s hydratačním rezervoárem Source pro něj mají vyhrazený prostor, který je izolovaný. Tím se zabrání zamrznutí vody v chladných dnech. Samotná nádrž má mimořádně hladký vnitřek. Tím se snižuje ulpívání nečistot a bakterií. Technologie GrungeGuard™ omezuje růst bakterií uvnitř zásobníku a vodní trubice. Samotný náustek je vybaven blokováním průtoku vody a speciální kryt jej chrání před znečištěním. Otevření náustku jemným stisknutím ústy je pohodlné. Například k pití při jízdě na kole vlastně nepotřebujete ruce.

Trekingové batohy s nádrží na vodu Source ideální pro jednodenní nebo víkendové horské túry

Batohy Source s rezervoáry oceníte pro jejich funkčnost. Turistické modely mají objem 30 litrů, který lze rozšířit o dalších 5 litrů. To je dostatečná kapacita pro víkendový výlet do hor nebo turistickou výpravu. Pěna tlumící nárazy v nosném systému, včetně ramenních popruhů a bederního pásu, zajišťuje rovnoměrné rozložení hmotnosti a vaše pohodlí. Zvláště když je batoh nacpaný až po okraj a poměrně těžký. Profilovaná část přímo na zádech využívá rychleschnoucí síťový nosný systém. Jedná se o skvělé řešení, které se postará o přirozenou cirkulaci vzduchu na zádech.

Hydratační batohy od společnosti Source jsou vybaveny mnoha kapsami. Přední přihrádka umožňuje uspořádat drobnou elektroniku, klíče, peněženku a další užitečné příslušenství. Hlavní přihrádka má organizační kapsu na dokumenty nebo notebook. Hydratační batohy Source jsou vybaveny izolovanou kapsou pro hydratační systém. Trekingové modely pojmou až třílitrový hydratační systém. Batoh je také vybaven pláštěnkou, která je neocenitelná nejen za deště, ale také při přepravě batohu ve špinavém nebo zaprášeném zavazadlovém prostoru. Kromě toho mají batohy Source nekonečné možnosti nošení díky mnoha popruhům, popruhům a poutkům. Snadno k němu připevníte batoh, který se dovnitř nevejde, pláštěnku, trekové hole, stan, karimatku nebo cepín. Podívejte se na širokou nabídku turistických a horských batohů v outdoorovém obchodě. 8a.cz a vyberte si ideální model pro vás.