top

Pánské skialpové bundy

Pánské skialpinistické bundy jsou při lyžování mimo sjezdovky nezbytnou součástí šatníku. Jedná se o konstrukce, které nabízejí vysokou prodyšnost a zároveň vás chrání před chladem a sněhem.
122
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 122

na stránce
 1. -15%
  Skialpova bunda Montura Resia Jacket - gold

  wish list

 2. -15%
  Izolovaná bunda Montura Resia Jacket - nero

  wish list

 3. -15%
  Skialpová bunda Patagonia Upstride Jacket - orange

  wish list

 4. -15%
  Skialpová bunda Patagonia Stormstride Jacket - orange

  wish list

 5. -15%
  Hybridní bunda Ziener Nalik - red
  Hybridní bunda Ziener Nalik - red
  3 343 Kč 3 934 Kč

  wish list

 6. -15%
  Softshellová bunda Ziener Nalik - lime print

  wish list

 7. -15%
  Hybridní bunda Ziener Nandus - red

  wish list

 8. -15%
  Skialpova bunda Ziener Nikolo - red

  wish list

 9. -15%
  Skialpova bunda Ziener Nikolo - lime

  wish list

 10. -30%
  Skialpova bunda The North Face Speedtour Hoodie - red

  wish list

 11. -18%
  Bunda mikina Dynafit TLT GORE-TEX Jacket - lime punch

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 122

na stránce

Pánské padákové bundy jsou vaší technickou podporou

Modely používané pro skialpinismus lze přirovnat k pokročilým bundám pro horolezectví. Důvodem jsou extrémní podmínky v horách a maximální fyzická námaha, které vyžadují odpovídající podporu. Pánské skialpinistické bundy jsou vybaveny nejnovějšími membránami GORE-TEX® a patentovanými řešeními od značek jako Salewa, La Sportiva, Dynafit, Black Diamond a Marmot. Jejich konstrukce navíc zajišťuje maximální volnost pohybu. Nebrání vám při vertikálních výstupech ani sjezdech v čerstvém prašanu. Pokud vážně uvažujete o skialpové výpravě, je pro vás pánská skialpová bunda nepostradatelná, abyste se cítili pohodlně a bezpečně. Poskytne vám optimální tepelný komfort, který je v horách během dlouhých hodin akce tak důležitý.

Pánská lyžařská bunda s membránou se postará o váš tepelný komfort

V mnoha modelech od značek jako Salewa, La Sportiva nebo Dynafit najdete membránu GORE-TEX®, která se vyznačuje maximální nepromokavostí. Pánské padákové bundy využívající toto řešení jsou žádoucí zejména při pohybu v zasněženém prostředí. Modely s membránou GORE-TEX® a patentovanými technologiemi, jako je Dynashell nebo Power-Tex®, jsou určeny pro extrémní parašutisty. Ano, můžete si je vzít na lehčí trasy, ale nepromokavé membrány nejlépe oceníte při freeridu a techničtějších seskocích. Pánské bundy na seskoky padákem s membránou GORE-TEX® nebo jinou membránou také umožňují částečně zachovat přirozenou prodyšnost pokožky. To je podpořeno větracími otvory v podpaží. Tím se zajistí účinná výměna vzduchu kolem těla a sníží se nepříjemné přehřívání. Vysoce kvalitní pánská bunda na seskoky padákem má vynikající prodyšnost a nepromokavost. Zajistí vám pohodlí při náročných výstupech i dynamických sestupech.

Chraňte se před větrem výběrem pánských bund pro seskoky padákem

Některé skialpinistické modely mají softshellové řešení, které snižuje chladivý účinek větru. Větruvzdornost těchto technologií je určena koeficientem CFM. Pro představu, jak to funguje, například klasická fleecová bunda má CFM 200, takže propouští hodně větru. Pánské bundy pro seskoky padákem se softshellovým materiálem vyvinutým jako vlastní řešení značky se pohybují mezi 6 a 40 CFM. Pokud však chcete nejpokročilejší technologii, zvolte GORE-TEX® INFINIUM™ Product with WINDSTOPPER® Technology membránu. Má hodnotu 0 CFM, takže je plně odolná proti větru. Výběr řešení závisí na vašich potřebách, ale vždy se můžete spolehnout na vynikající ochranu před mrazivým větrem.

Pánské lyžařské bundy - zateplené

Některé skialpinistické modely mají syntetickou izolaci nebo izolační materiály ze skupiny Polartec®. Použité materiály odvádějí vlhkost vznikající při námaze díky své schopnosti udržovat prodyšnost pokožky. Pánská lyžařská bunda s touto funkcí je ideální pro použití ve stopě, kdy je kontakt se sněhem omezený. Izolace je položena pomocí technologie Bodymapping. Takto je izolační materiál rozložen tak, aby splňoval tepelné požadavky těla. Získáte tak ochranu před chladem tam, kde je to potřeba, a lepší větrání v místech, která jsou náchylná k přehřívání.

Pánské lyžařské bundy - maximální volnost pohybu

Lyžařské horolezecké bundy využívají prošívání a strečové panely, takže si vždy zachováte maximální volnost pohybu a pohodlí. Při skialpinismu je poslední věcí, kterou chcete, látka, která se brání pohybu. Proto vám pánské lyžařské bundy značek Salewa, La Sportiva, Dynafit, Black Diamond a Marmot poskytnou potřebnou podporu. Funguje to stejně dobře při náročném přiblížení jako při dynamickém sestupu.

Pánské lyžařské bundy - vysoká odolnost

Nejběžnějším materiálem používaným u pánských bund pro seskoky padákem je nylon nebo polyester s pevnější vazbou. To znamená, že vydrží zátěž při náročných skialpinistických aktivitách. To znamená, že pánské bundy pro seskoky padákem zůstanou funkční a odolné po několik dalších sezón a obstojí i v těch nejnáročnějších výzvách. Výrobci často aplikují na vnější plášť bundy impregnaci DWR. To zpomaluje smáčení materiálu a umožňuje kapkám vody volně po něm stékat. To se vám bude hodit zejména v případě, že se rozhodnete pro pánskou lyžařskou bundu bez membrány. Bunda je tak dokonale chráněna před povětrnostními vlivy. Nakonec si pánské skialpinistické bundy oblíbíte pro jejich vysoký výkon a odolnost.