top

Dámské skialpové bundy

Dámské bundy skialpovéjsou moderní konstrukce, které vás ochrání před extrémním zimním prostředím. Díky nim se můžete úspěšně pustit do této náročné aktivity, kterou je lyžování mimo sjezdovky.
59
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 59

na stránce
 1. -12%
  Dámská péřová bunda Salewa Brenta Jacket - gold

  wish list

 2. -20%
  Dámská softshellová bunda Ziener Neta - berry

  wish list

 3. -20%
  Dámská hybridní bunda Ziener Narina - polo pink

  wish list

 4. -17%
  Dámská bunda Dynafit Free GORE-TEX Jacket - winter moss

  wish list

 5. -32%
  Dámská bunda Arcteryx Sentinel AR Jacket - magic wander

  wish list

 6. -12%
  Dámská bunda Dynafit Beast Hybrid Jacket - beet red

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 59

na stránce

Dámské bundy pro seskoky padákem - podpora membrány

Nejčastěji používanými membránami u skialpinistických bund jsou GORE-TEX®, Dynashell nebo Power-Tex®. Jejich hlavní výhodou je vysoká vodotěsnost. Bez ní se nelze úspěšně věnovat zimním aktivitám. To znamená, že dámské bundy pro seskoky padákem s těmito řešeními poskytují účinnou ochranu proti promočení. To je důležité v zasněžených podmínkách, protože nadměrná vlhkost může způsobit vážné podchlazení. Výběrem membránového modelu do svého skialpinistického šatníku si zajistíte technickou podporu, bez které nemá smysl na výlet do terénu pomýšlet. Kromě toho vám bundy pro seskoky padákem s tímto řešením umožňují používat systém vrstveného oblečení. To znamená, že si můžete vzít teplý svetr a pod něj termoaktivní tričko. Zbavíte se tak vlhkosti, která vzniká při práci. Vnější plášť bund je často ošetřen vrstvou DWR. To zpomaluje smáčení materiálu a umožňuje volný odtok kapek vlhkosti, což je skvělé pro podporu membrán.

Dámské lyžařské bundy - větruodolné

Faktor, který určuje stupeň větruodolnosti oděvu, je CFM. Například klasický fleece má přibližně 200 CFM, takže ve velké míře propouští vítr. Moderní lyžařské bundy používají softshellové řešení. U většiny z nich se tento faktor pohybuje mezi 6 a 40 CFM, což je skvělý výsledek. Díky tomu se nemusíte obávat, že by horský vítr způsobil tepelné nepohodlí. Řešením, které v této oblasti vyniká, je však výrobek GORE-TEX® INFINIUM™ s technologií WINDSTOPPER®. Koeficient pro toto řešení je 0 CFM! To znamená, že dámské bundy pro seskoky padákem s touto technologií vás plně ochrání před větrem. Vyhnete se tak jeho chladivému účinku, který je v terénu velmi nebezpečný.

Dámské bundy pro seskoky padákem - prodyšný komfort

Lyžování je nevyhnutelně spojeno s nadměrnou produkcí vlhkosti v těle. To je třeba účinně odvést, aby nedošlo k přehřátí. Proto jsou skokanské bundy vždy ze syntetických materiálů. Ty, jak víme, mají schopnost částečně zachovat přirozenou prodyšnost pokožky. To znamená, že přebytečná vlhkost bude účinně odváděna, což usnadní udržení příjemného klimatu kolem pokožky a sníží přehřívání. Bunda z kůže je v tomto úkolu často podporována speciálními větracími otvory. Najdete je v podpaží a jejich úkolem je vytlačovat přebytečný horký vzduch. Díky tomu získáte podporu, která vás ochrání před nadměrným přehřátím. To bude mít nepochybně pozitivní dopad na komfort vašeho lyžování.

Dámské padákové bundy - pevnost konstrukce

Těžké výstupy a dynamické sestupy způsobují silné namáhání materiálu. To může materiál poškodit, proto je důležité používat co nejodolnější řešení. Proto se bundy pro seskoky padákem obvykle vyrábějí z polyamidu nebo jeho podpůrného materiálu. Vysoká odolnost této tkaniny výrazně snižuje možnost roztržení modelu, takže vám bude sloužit i v dalších sezónách.

Dámské padákové bundy - maximální volnost pohybu

Kdykoli sportujete, je důležité nenechat se ničím omezovat. Proto vždy vybírejte řešení, která nabízejí maximální volnost pohybu. Dámské bundy pro seskoky padákem jsou sofistikované modely, které tuto definici splňují. Můžete tak podnikat ty nejnáročnější seskoky s komfortem a podporou na každém metru trasy.