top

Série The North Face Vectiv

Řada North Face VECTIV™ zahrnuje inovativní obuv, která vám pomůže rychleji zdolávat horské stezky. Nabídka zahrnuje běžeckou obuv na stezku a lehké turistické modely pro rychlé výlety s batohem na zádech.
Zobrazení Mřížka Seznam

127 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

127 výrobky

na stránce
Vymazat

Řada The North Face VECTIV™ pro větší pohodlí a efektivitu

Řada vznikla z touhy navrhnout obuv, která by vám umožnila překonávat horské stezky ještě rychleji. Původně se jednalo o obuv pro horský běh, ale rychle se rozšířila i na turistickou a pohorskou obuv. Řada The North Face VECTIV™ nyní zahrnuje modely určené jak pro ultra sportovce, tak pro outdoorové nadšence, kteří chtějí efektivně překonávat horské stezky a backcountry trasy. Všechny boty mají společnou konstrukci, která usnadňuje překonání dalších kilometrů v terénu.

Čím se vyznačuje řada The North Face VECTIV™?

Všechny výrobky této řady využívají jednu nebo více technologií vyvinutých ve spolupráci s předními horskými běžci. Tato řešení jsou navržena tak, aby byl provoz ještě efektivnější. Jejich kombinace umožňuje běhat v horách ještě rychleji a zároveň ztrácet méně energie. Řada The North Face VECTIV™ se vyznačuje třemi základními prvky. První z nich je speciální 3D stélka VECTIV™, která botu zpevňuje. Je součástí mezipodešve, ale poprvé byla použita ve svršku, přímo u chodidla. Díky tomu jí poskytuje stabilní oporu a zvyšuje stabilitu chodidla. U nejpokročilejších modelů je vyroben z uhlíkových vláken, díky čemuž je velmi lehký a dokáže vracet energii uloženou při kopu, čímž poskytuje dodatečné zrychlení.

Druhým prvkem je mezipodešev VECTIV™ Rocker. Poměrně silná vrstva tlumicí pěny v kombinaci se zaobleným tvarem celku umožňuje, aby se bota při každém kroku lépe odvalovala. Díky tomuto řešení se na ujetí kilometrů vyplýtvá ještě méně energie. Posledním prvkem, který odlišuje Řadu The North Face VECTIV™ od konkurence, je podrážka Surface CTRL. Je vyrobena ze speciální pryžové směsi a vybavena terénním dezénem, který zaručuje vysokou přilnavost na různém povrchu. Kombinací všech těchto prvků vznikla zcela nová řada obuvi, která nabízí skvělý výkon při překonávání stezek při běhu i při chůzi.

Koupit řadu The North Face VECTIV™ online na adrese 8a.cz

Nabízíme kompletní výběr obuvi s inovativní technologií VECTIV™. Ať už se chystáte na závody v horském běhu, na pohodový běh v terénu nebo na túru s lehkým batohem, určitě zde najdete ten správný model. Řada North Face VECTIV™ vám dává možnost vybrat si perfektní obuv pro vaše potřeby. Lehká běžecká obuv vám umožní zdolávat horské stezky během závodů ještě rychleji. Více odpružené modely jsou ideální pro trénink a delší vzdálenosti a chrání vaše klouby před nadměrnou zátěží.

Řada North Face VECTIV™ má co nabídnout i turistům. Lehká outdoorová obuv, která je dynamická při každém kroku. Lehká outdoorová obuv řady VECTIV™ znamená, že každý krok je dynamický. Všechny poskytují velmi dobrou úroveň tlumení a maximální účinnost při každém kroku. Podívejte se na nejnovější The North Face.