top

Rukavice Petzl

Rukavice Petzl® jsou technické rukavice určené pro jištění, práci ve výškách a na lanech, kde záleží na odolnosti a nekompromisním pohodlí. Povrchová úprava z přírodní kůže.
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

 1. -16%
  Horolezecké rukavice Petzl Cordex Plus - tan
  Horolezecké rukavice Petzl Cordex Plus - tan
  včetně DPH 1279 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1169 Kč (+10%)
  Doporučená cena výrobce 1529 Kč (-16%)

  wish list

 2. -11%
  Rukavice pro práci ve výškách Petzl Cordex - tan
  Rukavice pro práci ve výškách Petzl Cordex - tan
  včetně DPH 1259 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1089 Kč (+16%)
  Doporučená cena výrobce 1419 Kč (-11%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

Vymazat

Rukavice Petzl ideální pro slaňování

Značka Petzl je jedním z nejznámějších a nejuznávanějších výrobců lezeček na světě. Každý z jejich výrobků je propracovaný do nejmenšího detailu. Díky tomu se při výběru jejich řešení můžete spolehnout na maximální podporu a nejvyšší možnou kvalitu zpracování. Rukavice Petzl jsou jistící modely vyrobené z vysoce kvalitních látek a surovin. Díky tomu jsou mimořádně odolné proti oděru a mechanickému poškození. Ochrání vaše ruce při práci s lanem, ať už jistíte partnera na stěně, v horách nebo při práci ve výškách! Výrobky Petzl jsou perfektní volbou pro ty nejnáročnější uživatele!

Maximální propracovanost designu

Rukavice Petzl jsou vyráběny výhradně z pečlivě vybraných materiálů nejvyšší kvality. Díky tomu dokonale chrání naše ruce při slaňování a jsou extrémně odolné. Místa vystavená kontaktu s lanem jsou vyrobena z kvalitní kůže (některé modely mají na nejcitlivějších místech dvojitou vrstvu kůže). Ty se vyznačují přiměřenou pružností a odolností proti mechanickému poškození. Aby byly naše ruce dostatečně prodyšné, jsou vnější části rukavic vyrobeny z prodyšných a pružných syntetických materiálů. Rukavice Petzl mají také mnoho vyladěných prvků, které zvyšují jejich funkčnost. Obvod manžety se nastavuje pomocí robustního suchého zipu®, který je součástí dodávky. Speciální otvor také umožňuje připnutí rukavic k postroji pomocí karabiny!

Rukavice Petzl v nabídce internetového obchodu 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu 8a.cz najdete širokou nabídku použití rukavic tyto rukavice Petzl jsou velmi pohodlné a odolné. Při jištění našeho partnera se osvědčí bez ohledu na naše plány. Najdete mnoho modelů, které vám poskytnou potřebnou úroveň ochrany. Nejvyšší kvalita zpracování zajistí, že vám nové rukavice budou sloužit dlouho, dlouho. Výběrem některého z modelů této známé značky si vybíráte vysoce vybroušený výrobek, který vás nikdy nezklame. Pokud tedy hledáte model pro slaňování, sáhnout po rukavicích Petzl bude skvělé rozhodnutí.