top

Dámské skialpové rukavice

Dámské lyžařské rukavice jsou modely, které poskytují velmi dobrou izolaci před nepříjemnými povětrnostními podmínkami a zvyšují pohodlí při lyžování na horských svazích.
Zobrazení Mřížka Seznam

26 výrobky

na stránce
 1. -10%
  Skialpové rukavice Karpos Race Glove - black/black

  wish list

 2. -15%
  Skialpové rukavice Arcteryx Venta Glove - forage

  wish list

 3. -10%
  Rukavice Karpos Leggero Glove - black multicolor

  wish list

 4. -26%
  Rukavice Ziener Gazal Touch - black

  wish list

 5. -38%
  Skialpové rukavice Ziener Gusty Touch - black

  wish list

 6. -30%
  Rukavice Kombi The Wrap Gloves - asphalt

  wish list

 7. -36%
  Skialpové rukavice Dynafit FT Leather Gloves - blue

  wish list

 8. -33%
  Rukavice La Sportiva Skimo Gloves Evo - black/yellow

  wish list

 9. -36%
  Skialpové rukavice Ziener Ividuro Touch - black

  wish list

 10. -15%
  Rukavice Black Diamond Dirt Bag - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

26 výrobky

na stránce
Vymazat

Dámské skialpové rukavice - univerzální konstrukce

Dámské skialpové rukavice jsou modely určené speciálně pro milovnice výšlapů na skialpech. Jejich konstrukce však umožňuje širší použití. Tyto modely poskytují ochranu proti prochladnutí i přehřátí. Vyvážená termoregulace se pak projeví ve vyšší efektivitě vynaloženého úsilí. Díky tomu, že jsou rukavice vyrobeny ze syntetických materiálů, jde prodyšnost ruku v ruce s funkčností. Polyamid, polyester a polypropylen jsou tkaniny, které odvádějí vlhkost a pomáhají udržovat příjemné klima u pokožky. Snižuje se také riziko přehřátí. Nemusíte se tedy obávat nepohodlí ani při maximální námaze.

Odolné dámské skialpové rukavice

Skialpinismus je jednou z těch aktivit, u kterých je velmi důležitá odolnost oblečení a vybavení. Dámské skialpové rukavice navržené v designérských kancelářích známých a uznávaných firem v horském průmyslu jsou zárukou, že tyto modely budete používat se stejnou spokojeností znovu a znovu. Při skialpinismu ruce neustále pracují. Je důležité, aby zůstaly přesné a neomezovaly je nepohodlné střihy a dráždivé průstřihy rukavic. To může ovlivnit vaši bezpečnost, pokud vám například hole vyklouznou z ruky kvůli špatnému modelu. Speciálně vyvinuté rukavice pro skialpinismus vydrží zátěž při lyžování a zůstanou funkční po delší dobu.

Dámské softshellové skialpové rukavice a modely s membránou

Dámské skialpové rukavice se vyrábějí v mnoha variantách. Modely vhodné pro nižší teploty a vlhčí podmínky jsou navíc doplněny membránovými tkaninami. Díky tomu jsou voděodolné a větruvzdorné. V zimním prostředí je nezanedbatelná také podpora softshellové technologie. Speciální rukavice pro skialpinismus mohou zcela ochránit před vniknutím studeného vzduchu do rukou. S takovou ochranou si můžete být jisti, že stav vašich rukou nic neohrozí.

Izolační vlastnosti, které mají dámské skialpové rukavice

Izolační podpora, kterou poskytují dámské skialpové rukavice, se hodí nejen při sjezdech, ale i při výstupech. Výrobci používají syntetickou výplň, jejíž důležitou vlastností je schopnost současně hřát a odvádět vlhkost. Důležité je, že i po kontaktu s vlhkostí si tento materiál zachovává své vlastnosti, takže se nesníží úroveň vašeho pohodlí. Nerovnoměrně rozložená výplň je technika, která umožňuje dokonale izolovat všechny části rukou podle toho, které části potřebují více tepla a kde není větší izolační vrstva tak nutná.

Volnost pohybu zajišťují dámské skialpové rukavice

Při aktivním trávení času není nic nepříjemnějšího než pocit nepohodlí. Abyste nebyli při svých aktivitách omezováni a aby vám nebránily v manuálním pohybu, nasaďte si dámské skialpové rukavice. Jejich anatomický střih přizpůsobený pro tento typ sportu vás podpoří při vašich úspěších na zasněžených svazích. Precizně navržená konstrukce umožňuje pohodlnější ovládání skialpového vybavení a zaručuje přirozenou polohu rukou.