top

Dámské skialpové rukavice

Dámské lyžařské rukavice jsou modely, které poskytují velmi dobrou izolaci před nepříjemnými povětrnostními podmínkami a zvyšují pohodlí při lyžování na horských svazích.
24
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

24 položek

na stránce
 1. -12%
  Rukavice Ziener Gazal Touch - black

  wish list

 2. -12%
  Skialpové rukavice Ziener Gusty Touch - black

  wish list

 3. -12%
  Palčáky Black Diamond Mercury Mitt - dark curry

  wish list

 4. -18%
  Rukavice Dynafit DNA 2 Gloves - neon yellow

  wish list

 5. -20%
  Dámské rukavice Kombi The Outdoorsy Glove - black

  wish list

 6. -12%
  Rukavice Black Diamond Dirt Bag - black

  wish list

 7. -12%
  Rukavice Black Diamond HeavyWeight Softshell - smoke

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

24 položek

na stránce

Dámské skialpové rukavice - univerzální provedení

Dámské lyžařské rukavice jsou modely určené speciálně pro milovnice skialpinismu. Jejich konstrukce však umožňuje širší použití. Tyto modely poskytují ochranu proti chladu i přehřátí. Vyvážený tepelný management se pak projeví ve vyšší efektivitě vynaloženého úsilí. Díky tomu, že jsou rukavice vyrobeny ze syntetických materiálů, jde prodyšnost ruku v ruce s funkčností. Polyamid, polyester a polypropylen jsou tkaniny, které odvádějí vlhkost a pomáhají udržovat příjemné klima u pokožky. Snižuje se také riziko přehřátí. Nemusíte se tedy obávat nepohodlí ani při maximální námaze.

Odolné dámské lyžařské rukavice

Skiting je jednou z těch aktivit, u kterých je velmi důležitá odolnost oblečení a vybavení. Dámské lyžařské rukavice navržené v designérských kancelářích známých a uznávaných firem v horském průmyslu jsou zárukou, že tyto modely budete používat se stejnou spokojeností znovu a znovu. Při skialpinismu jsou ruce neustále v práci. Je důležité, aby zůstaly přesné a neomezovaly je nepohodlné střihy a dráždivé průstřihy rukavic. Pokud vám špatně padnoucí model proklouzne mezi prsty, může to mít negativní vliv na vaši bezpečnost. Speciálně vyvinuté rukavice pro skialpinismus vydrží zátěž při lyžování a zůstanou funkční po delší dobu.

Dámské skateboardové rukavice a modely s membránou

Dámské lyžařské rukavice se vyrábějí v mnoha variantách. Modely vhodné pro nižší teploty a vlhčí podmínky jsou navíc doplněny membránovými tkaninami. Díky tomu jsou voděodolné a větruvzdorné. V zimním prostředí je nezanedbatelná také podpora softshellové technologie. Speciální rukavice pro skialpinismus mohou zcela ochránit před vniknutím studeného vzduchu do rukou. S takovou ochranou si můžete být jisti, že stav vašich rukou nic neohrozí.

Izolační vlastnosti, které mají dámské rukavice na klouby

Izolační podpora, kterou poskytují dámské lyžařské rukavice, se hodí nejen při sjezdech, ale i při výstupech. Výrobci používají syntetickou izolaci, jejíž důležitou vlastností je schopnost současně hřát a odvádět vlhkost. Důležité je, že i po kontaktu s vlhkostí si tento materiál zachovává své vlastnosti, takže se nesníží úroveň vašeho pohodlí. Nerovnoměrně rozložená izolace je technika, která umožňuje dokonale izolovat všechny části rukou podle toho, které části potřebují více tepla a kde není větší izolační vrstva tak nutná.

Volnost pohybu zajišťují dámské lyžařské rukavice

Není nic nepříjemnějšího, než když se při aktivních aktivitách cítíte nepohodlně. Abyste nebyli při svých aktivitách omezováni a aby vám nebránily v manuálním pohybu, nasadte si dámské lyžařské rukavice. Jejich anatomický střih přizpůsobený pro tento typ sportu vás podpoří při vašich úspěších na zasněžených svazích. Precizně navržená konstrukce umožňuje pohodlnější ovládání lyžařského vybavení a zaručuje přirozenou polohu rukou.