top

Pánské skialpové rukavice

Pánské rukavice pro seskoky padákem vám poskytnou vynikající ochranu před chladem, který vás na lyžích obklopuje. Tyto modely však také velmi dobře dýchají, takže vás ochrání před přehřátím a ochlazením.
20
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

20 položek

na stránce
 1. -30%
  Rukavice Ziener Gazal Touch - black

  wish list

 2. -30%
  Skialpové rukavice Ziener Gusty Touch - black

  wish list

 3. -18%
  Skialpové rukavice Dynafit Mercury DST Glove - ocean

  wish list

 4. -22%
  Skialpové rukavice Ziener Ugo GTX INF - black

  wish list

 5. -15%
  Skialpové rukavice Dynafit FT Leather Gloves - blue

  wish list

 6. -22%
  Rukavice Arcteryx Venta Glove - light soulsonic

  wish list

 7. -18%
  Rukavice Salewa Ortles 2 PRL Gloves - black out

  wish list

 8. -30%
  Softshellové rukavice Ziener Ultimo PR - black

  wish list

 9. -30%
  Skialpové rukavice Ziener Ividuro Touch - black

  wish list

 10. -14%
  Běžecké rukavice Dynafit Racing Glove - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

20 položek

na stránce

Pánské skitourové rukavice - vynikající prodyšnost

Tyto modely musí poskytovat ochranu proti chlazení i přehřátí. Je to proto, že vyvážený tepelný management v okolí pokožky má pozitivní vliv na účinnost vynaloženého úsilí. Proto mají pánské rukavice skialpovétyto doplňkové vlastnosti. My se však nyní zaměříme na prodyšnost. Je to způsobeno používáním syntetických materiálů u značek jako Dynafit, Salewa, The North Face, Salomon a dalších. Ve svém modelu pravděpodobně najdete polyamid, polyester nebo polypropylen, které dokonale odvádějí vlhkost. Lyžařské rukavice z těchto materiálů snižují riziko přehřátí rukou, které je v zimě stejně nebezpečné jako prochladnutí. To je užitečné zejména při skialpinismu, kdy je fyzická námaha maximální. Pomáhá také udržet příjemné suché klima kolem pokožky po delší dobu.

Pánské skitourové rukavice - vysoká odolnost

Při skialpinismu vaše ruce neustále pracují - jak při výstupu, tak při sjezdu. Proto je nesmírně důležité, aby si zachovaly svou trvanlivost. Toho bylo dosaženo díky materiálům ze skupiny polyamidů. Díky tomu vydrží pánské lyžařské rukavice nápor lyžařských aktivit a zůstanou funkční po několik dalších sezón. Kromě nylonu výrobci často používají v oblasti rukojeti také kůži. Díky tomu jsou skialpinistické rukavice pružné a odolné. Kromě toho se kůže i její syntetické protějšky vyznačují dobrou přilnavostí. Díky tomu můžete lyžařské hole držet mnohem pevněji a efektivněji je ovládat.

Pánské skitourové rukavice - membránové a softshellové

Některé modely renomovaných značek jako Dynafit, Salewa, The North Face, Salomon používají ve své konstrukci membrány. Pánské lyžařské rukavice někdy využívají vysoce ceněná řešení, jako je GORE-TEX® a další technologie. Díky tomu získáte nepromokavost, která se bude hodit při méně dynamických scénách, kdy může být prodyšnost poněkud omezena. V zimním prostředí se však podpora softshellových technologií ukazuje jako nejdůležitější. Proto jsou lyžařské rukavice často vybaveny materiálem GORE-TEX® INFINIUM™ s technologií WINDSTOPPER® nebo softshelly jiných značek. Pak je důležitá hodnota větropropustnosti CFM. U výrobku GORE-TEX® INFINIUM™ s membránou WINDSTOPPER® Technology je to 0 CFM! To znamená, že lyžařské rukavice s tímto řešením vás plně ochrání před chladivými účinky větru. Jiná řešení poskytují 6 až 40 CFM, což je stejně praktické. Pro srovnání, klasický fleece má přibližně 200 CFM.

Pánské skitourové rukavice - izolační doplněk

Při výstupu na lyžích se tělo samo zahřívá, což je spojeno s fyzickou námahou. Při dynamických sjezdech však pomůže podpora izolace. Lyžařské rukavice s takovým řešením poskytují vysoký stupeň ochrany proti chladu rukou, který je velmi nebezpečný. Výrobci k tomuto účelu používají syntetickou izolaci, která hřeje a zároveň odvádí vlhkost. To vám umožní vyvážený tepelný management kolem rukou, což bude mít pozitivní dopad na vaše pohodlí. Rukavice Skittite s tímto řešením mají velmi přesně rozloženou izolaci. Její tloušťka reaguje na tepelné potřeby ruky, což se projevuje maximální podporou.

Pánské skitourové rukavice - maximální volnost pohybu

Není nic horšího, než když jsou vaše pohyby během námahy omezeny. Proto jsou skialpinistické rukavice vždy založeny na anatomickém střihu, který vás nebude nijak omezovat. To znamená, že budete mít větší pohodlí a budete moci snadno ovládat lyžařské hole. Umožňuje také efektivnější manipulaci s padákovým vybavením, zejména při provádění lezeckých prvků. Pánské rukavice skialpovétaké umožňují přirozenou polohu rukou. Díky tomu se vaše ruce při odpočinku uvolní. Díky tomu se méně unaví a minimalizuje se riziko bolesti.