top

Pánské multifunkční šátky

Multifunkční pánská pouta si nejčastěji vybírají lidé, kteří si cení pohodlí a praktičnosti. Pevně chrání krk před chladem a větrem při horské turistice, jízdě na kole nebo běhu.
Zobrazení Mřížka Seznam

241 výrobky

Zobrazení Mřížka Seznam

241 výrobky

Vymazat

Multifunkční šátky pro každou příležitost

V naší nabídce vždy najdete ten správný šátek bez ohledu na počasí. Lehké modely na léto jsou vyrobeny z tenkých, vysoce prodyšných materiálů. Rychleschnoucí vlastnosti rychle odvádějí přebytečnou vlhkost během intenzivního cvičení. Speciálně upravené modely také účinně chrání před škodlivým UV zářením a dokonale nahrazují pánské čepice. Multifunkční šátky a nákrčníky na zimu jsou vyrobeny z materiálů s tepelně izolačními vlastnostmi. Silnější nákrčníky účinně brání úniku tepla. Typické zimní modely jsou často vyrobeny ze silnějšího fleecu nebo vlny a poskytují vynikající ochranu před chladem. Větruodolné multifunkční šály s větruodolnou membránou jsou nejúčinnější ochranou proti nárazovému větru. Dobře se kombinují s pánskými softshellovými bundami, takže jsou ideální sadou pro podzimní a jarní dny.

Plný výběr turistických šátků a nákrčníků v obchodě 8a.cz

Námi nabízené multifunkční šátky a nákrčníky mohou úspěšně sloužit mužům také jako čelenka, čepice nebo kukla. Chrání před větrem, deštěm, pískem a všemi dalšími faktory, které mohou ohrozit naši tvář. Jsou určeny pro fyzickou aktivitu v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Mají termoizolační vlastnosti a zároveň si zachovávají schopnost odvádět teplo a přebytečnou vlhkost z pokožky. Pánské multifunkční šátky a nákrčníky jsou vyrobeny z různých materiálů, což umožňuje přizpůsobit jejich vlastnosti typu aktivity a ročnímu období. Multifunkční šátky jsou univerzálním, praktickým a velmi pohodlným řešením pro všechny aktivní muže. V nabídce obchodu 8a.cz najdete špičkové značky jako Buff, The North Face, Salewa, Salomon a mnoho dalších.