top

Pánské hybridní bundy

Pánské hybridní bundy jsou dokonalou kombinací materiálů s různými vlastnostmi v jednom výrobku. Maximální prodyšnost a izolace právě tam, kde ji nejvíce potřebujete.
Zobrazení Mřížka Seznam

65 výrobky

na stránce
 1. -40%
  Hybridní bunda Montura Formula Pro Jacket - gold

  wish list

 2. -20%
  Bunda izolovaná BlackYak Bakosi - rifle green

  wish list

 3. -28%
  Hybridní bunda Maloja Fichte - glow multi

  wish list

 4. -35%
  Hybridní bunda Berghaus Affine Jacket - verdant green

  wish list

 5. -28%
  Hybridní bunda Ziener Nalik - red
  Hybridní bunda Ziener Nalik - red
  2 832 Kč 3 934 Kč

  wish list

 6. -23%
  Hybridní bunda Ziener Nandus - red

  wish list

 7. -20%
  Skialpova bunda Ziener Nikolo - red

  wish list

 8. -37%
  Bunda Berghaus Affine - lemon curry

  wish list

 9. -36%
  Hybridní bunda Berghaus Affine - limoges

  wish list

 10. -28%
  Bunda Marmot Featherless Hybrid Jacket - brick

  wish list

 11. -29%
  Hybridní bunda Maloja Fichte - moonless multi

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

65 výrobky

na stránce
Vymazat

Pánské hybridní bundy jsou nejpokročilejší konstrukce

Technologie a výroba outdoorového oblečení se neustále rychle mění. Přístup k moderním materiálům dnes umožňuje vytvářet nové modely, o kterých se nám před 10 nebo 20 lety ani nesnilo. Součástí tohoto trendu jsou i pánské hybridní bundy. Jedná se o specializované modely, které jsou obvykle určeny pro intenzivní aktivity - běh, rychlé zdolávání horských tras nebo horolezectví. Jsou ideálním řešením pro všechny sportovní a turistické nadšence.

Jaké jsou vlastnosti pánských hybridních bund?

Hybridní konstrukce bundy znamená spojení řešení charakteristických pro několik modelů do jednoho celku. Hybridní bunda je obvykle vytvořena použitím panelů z různých materiálů, což se projevuje jedinečnými vlastnostmi. Nejčastějším řešením jsou lehce izolované modely určené pro vysoce intenzivní aktivity, jako je náročná pěší turistika nebo běh. Tyto hybridní bundy mají mírně zateplený přední panel. Díky tomu zůstane tělo v teple i při rychlé chůzi po stezce. Zadní část bundy a často i boční panely a rukávy jsou vyrobeny z lehčího softshellového nebo fleecového materiálu bez zateplení. Tato část je zodpovědná za rychlý transport vlhkosti produkované tělem ven. Toto řešení umožňuje udržovat optimální klima během cvičení a snižuje riziko rychlého ochlazení i přehřátí. Pánské hybridní bundy jsou nejen zateplené modely, ale také nepromokavé bundy, kde se kombinují různé membrány, nebo dokonce membrána a softshellový materiál.

Technická řešení použitá v různých modelech

Pánské hybridní bundy se vyznačují technickou konstrukcí, která se promítá do maximální funkčnosti. Modely tohoto typu byly vytvořeny pro aktivní uživatele, kteří vědomě hledají bundu určenou pro konkrétní outdoorové sporty. Ať už hledáte něco na trekking, lezení, běhání nebo cyklistiku, zde najdete ideální model. Pokud se chystáte na trekking nebo skialpy s batohem, poohlédněte se po pánských hybridních bundách, které mají prodyšná záda. Díky zadnímu panelu, který je tenčí než přední, se nebudete pod batohem tolik potit.

Dokonalá pánská hybridní bunda na lyžování - na skialpy, sjezdy nebo snowboard? Je třeba věnovat pozornost několika detailům! Nejdůležitější z nich je prostorná nastavitelná kapuce. Takovou, kterou si můžete snadno nasadit na přilbu. Je známo, že hlavou se ztrácí velké množství tepla, proto je vhodné ji chránit, zejména za nepříznivých povětrnostních podmínek. Za pozornost stojí také výřez na palec v rukávu, který je užitečný u skialpinistických a běžeckých modelů. Za prvé chrání vaše ruce před prochladnutím. Za druhé, když zvednete ruce nahoru, rukávy zůstanou na svém místě. Některé pánské hybridní bundy jsou také vybaveny pohodlným, pružným a širokým lemem v manžetách i v pase. Stahovací šňůrka zabraňuje vniknutí sněhu nebo větru pod celou, obecně dobře padnoucí konstrukci.

Hybridní řešení versus bodymapping

Pánské hybridní bundy jsou založeny na konceptu tzv. bodymappingu, tj. přiřazení konkrétních panelů oděvu k odpovídajícím tělesným zónám. Podle těchto předpokladů by měly být nejtenčí panely, často vyrobené z prodyšného materiálu, umístěny v místech, kde se tělo nejrychleji přehřívá a produkuje vlhkost. Proto jsou v podpaží nebo na zádech umístěny panely ze síťoviny a polstrované zóny na hrudi nebo výztuhy na ramenou či v pase. Tyto výztuhy se nacházejí také v místech vystavených oděru nebo mechanickému poškození. Nejčastěji se jedná o oblast lokte nebo ramene. Materiál na ramenou musí být odolnější kvůli nošení batohu.

Nejlepší pánské hybridní bundy online

V naší nabídce najdete nejnovější technologická řešení v oblasti outdoorového oblečení. Objevte pánské hybridní bundy od špičkových horských značek, jako jsou Salewa, The North Face, Arcteryx nebo Salomon. Neustále udávají nové trendy a jejich design je zárukou nejvyšší kvality. Bundy jsou dokonale přizpůsobené postavě a poskytují vynikající výkon, který uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Objevte naši nabídku pánských hybridních bund na 8a.cz a najděte si ideální model pro vás!