top

Lyofilizované jídlo Lyofood

Lyofood je vysoce kvalitní lyofilizovaná potravina vyráběná v Polsku, určená pro milovníky cestování, horských expedic, plachtění a turistiky. Má vynikající chuť a vysokou výživovou hodnotu.
Zobrazení Mřížka Seznam

48 výrobky

  1. Lyofilizát LyoFood Mango Lassi 200 ml

    wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

48 výrobky

Vymazat

Lyofood jsou lyofilizované potraviny ideální volbou pro expedice

Mrazem sušené potraviny usnadňují přípravu jak na dlouhé mnohatýdenní výpravy, tak na kratší několikadenní cesty. Stačí si jen vybrat oblíbená jídla z jídelního lístku a zabalit si kompaktní jídlo do batohu. Celá věc zabírá podstatně méně místa a je lehčí než tradiční potraviny. Jak je to možné? Lyofood lyofilizované potraviny se vyrábějí speciálním postupem. Při velmi nízké teplotě jsou potraviny zbaveny vody. Díky tomu je velmi lehký a odolný. Důležité je, že výrobky této značky jsou po přípravě pouze lyofilizovány. To znamená, že potraviny v balení jsou připravené ke konzumaci, pouze s odstraněnou vodou. Proto jídlo po přípravě chutná tak dobře.

Široký výběr lyofilizovaných pokrmů

Lyofood lyofilizované pokrmy jsou vyráběny z vybraných surovin, aby si zachovaly svou jedinečnou chuť a nejvyšší kvalitu. Velmi široká nabídka jídel uspokojí chutě většiny cestovatelů i sportovců. Ať už si vyberete brokolicovo-špenátovou polévku, vepřové maso v omáčce nebo boloňské těstoviny, můžete si být jisti jedinečným chuťovým zážitkem a plnou výživovou hodnotou. Díky velkému výběru pokrmů je snadné sestavit jedinečnou sadu jídel i pro několikadenní nebo delší výlety. To je nesmírně důležité pro expedice a horské túry, kde kvalita potravin hraje velmi důležitou roli.

Snadná příprava lyofilizovaných výrobků Lyofood

Mrazem sušená jídla společnosti Lyofood se velmi snadno připravují. Nepotřebujete ani žádné další nádobí - pokrm můžete připravit v sáčku, ve kterém je dodán. Stačí jídlo zalít vroucí vodou, zamíchat a za pár okamžiků si vychutnat zdravé horké jídlo. Díky procesu lyofilizace se potraviny nestrouhají na prášek, ale zachovávají si svůj původní tvar. Přestože se potraviny musí mrazem sušit na menší kousky, můžete v jídle snadno cítit kousky masa nebo zeleniny. Lyofood lyofilizovaná jídla jsou vynikající volbou pro horolezectví, trekking, horolezectví a mnoho dalších outdoorových aktivit.

Lyofood lyofilizované potraviny v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr lyofilizovaných potravin od nejrenomovanějších značek. Lyofood lyofilizované potraviny mezi ně nemohly patřit. Díky kvalitním surovinám a vynikajícím receptům je každé venkovní jídlo skutečnou hostinou. Mrazem sušené potraviny jsou stále oblíbenější nejen mezi profesionálními sportovci a cestovateli, ale také mezi uvědomělými turisty. Díky nim je možné výrazně snížit hmotnost a objem zavazadla, což umožňuje cestovat s relativně lehkým batohem.