top

Turistická nosítka LittleLife

Cestovní nosiče LittleLife vzbuzují pozitivní pocity již ve fázi výběru. Ti nejmladší se v nich obvykle cítí velmi dobře. Systém nastavení umožňuje optimální přizpůsobení nosiče preferencím rodiče.
10
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

10 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

10 položek

na stránce

Cestovní sedačky LittleLife jsou pohodlné pro rodiče i děti

Značka LittleLife se specializuje na výrobu cestovních nosičů. Díky dlouholetým zkušenostem a použití pouze těch nejkvalitnějších materiálů poskytují jejich konstrukce maximální pohodlí dětem i rodičům. Cestovní nosítka LittleLife zahrnují jak velké, pokročilé systémy s přihrádkou na zavazadla, tak minimalistické výrobky, které vypadají jako batoh. Ten lze jednoduše rozepnout a dítě v něm pohodlně usadit. Výrobky splňují nejnovější a nejpřísnější normy BS EN 13209:2004 a BS EN 71-3:1994, takže se nemusíte bát o bezpečnost svého dítěte.

Moderní a bezpečný design pro každou turistickou trasu

Cestovní nosítka LittleLife jsou navržena tak, aby rodiče i děti měli maximální pohodlí. Starší uživatelé ocení pokročilé systémy pro přenášení! Ty využívají nárazy pohlcující a rychleschnoucí materiály, které minimalizují naše nepohodlí na dlouhých procházkách a zvyšují nezbytnou cirkulaci vzduchu. Některé modely nabízejí nastavitelnou délku systému, takže můžete úspěšně přizpůsobit velikost své výšce. Hrudní a bederní popruhy stabilizují nosítko LittleLife na našich zádech. Často jsou také vybaveny funkčními a praktickými kapsami. Cestovní nosítka LittleLife jsou také o pohodlí pro vaše dítě. Připravené sedadlo je dobře tvarované a poskytuje pohodlnou a přirozenou polohu. Modely jsou často vybaveny příplatkovou výbavou v podobě stříšek nebo moskytiér. Vyspělý bezpečnostní pás zajistí maximální bezpečnost vašeho dítěte. Konstrukce mnoha modelů je modulární, takže je lze rozšířit o různé doplňky, jako jsou například pláštěnky nebo další kapsy.

Podívejte se na dětské nosítko LittleLife v našem internetovém obchodě 8a.cz

V internetovém obchodě 8a.cz najít dětské nosiče a batohy LittleLife. Díky kvalitnímu zpracování a propracovanému designu mají výrobky mimořádně dlouhou životnost a budou nám sloužit více než jednu sezónu. Pokud chcete pro své dítě maximální pohodlí a komfort při chůzi, cestovní nosítka LittleLife budou skvělou volbou.