top

Batohy Helikon-Tex

Batohy Helikon-Tex jsou modely jednoduché konstrukce, které se vyznačují vysokou univerzálností a spolehlivostí. Jsou dobrou volbou pro milovníky outdooru a přírody. Prohlédněte si širokou nabídku batohů Helikon Tex a vyberte si ten nejvhodnější pro vás!
Zobrazení Mřížka Seznam

19 výrobky

  1. Batoh Helikon-Tex Summit - blue

    wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

19 výrobky

Vymazat

Batohy Helikon-Tex pro milovníky přežití a vojenství

Polský Helikon-Tex je značka, která vytváří výrobky vynikající kvality pro milovníky přežití, bushcraftu a outdooru. Výrobky jsou vyrobeny pouze z vysoce kvalitních materiálů, díky čemuž se vyznačují vynikající funkčností. Výjimkou nejsou ani batohy Helikon-Tex. Jejich konstrukce je mimořádně pevná, což umožňuje jejich úspěšné použití v náročných podmínkách. Speciální panely se suchým zipem umožňují personalizaci taktické batohy z materiálu Helikon-Tex. Pohodlné nosné systémy zajišťují pohodlí při nošení těžkých nákladů nebo při mimořádně dlouhých pochodech.

Taktické modely s extrémně pevnou konstrukcí

Batohy Helikon-Tex jsou modely navržené tak, aby vydržely i ty nejnáročnější výzvy v terénu. Proto jsou vyrobeny z tkaniny Cordura® Tento syntetický materiál je dobře známý všem outdoorovým nadšencům a osvědčí se v extrémních podmínkách. Je extrémně lehký a zároveň odolný proti náhodnému mechanickému poškození. Navzdory své příznivé ceně jsou tyto batohy vybaveny pouze těmi nejlepšími komponenty dostupnými na trhu, včetně zipů YKK® Kvalitní zipy a přezky umožňují pohodlné ovládání batohu i v rukavicích. Batohy Helikon-Tex, jak se na taktický design sluší, využívají možností systému PALS/MOLLE Umožňuje k batohu připojit další potřebné vybavení. Batohy mají také mnoho menších kapes a kapsiček. Díky tomu si můžeme pohodlně uspořádat zavazadla. Pro zajištění pohodlí jsou batohy vybaveny profilovanými ramenními popruhy a polstrovanými zády. Stabilitu nákladu zajišťují nastavitelné bederní a hrudní popruhy.

Podívejte se na batohy Helikon-Tex v obchodě 8a.cz

V našem internetovém obchodě 8a.cz najdete široký výběr výrobků Helikon-Tex. Batohy taktického původu polské značky jistě uspokojí všechny outdoorové fanoušky a nadšence. Vynikající poměr ceny a kvality je charakteristickým znakem našeho domácího výrobce. Batohy Helion-Tex vám umožní pohodlně přenášet veškeré potřebné vybavení. Díky odolné konstrukci vám bude nový batoh sloužit velmi dlouho.