top

Dámské kalhoty na hory s membránou

Dámské horské kalhoty s membránou jsou modely, které jsou vhodné do nejnáročnějšího terénu. Díky membráně poskytují dokonalou ochranu před deštěm, sněhem a větrem, zatímco pevné materiály je chrání před snadným poškozením o kameny nebo led.
26
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

26 položek

na stránce
 1. -36%
  Dámské GORE-TEX kalhoty Marmot Huntley Bib - black

  wish list

 2. -33%
  Dámské kalhoty Arcteryx Beta AR Pant - black

  wish list

 3. -27%
  Dámské kalhoty GORE-TEX Rab Zenith Pants - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

26 položek

na stránce

Dámské horské kalhoty s membránou do extrémního počasí

Membránové kalhoty do hor jsou nejjistější ochranou v případě nepříznivého počasí. Chrání před deštěm, sněhem a silnými poryvy větru. Pokud se chystáte na extrémnější horolezecké výzvy v horách nebo na trekking po vysokohorských stezkách, potřebujete tu nejlepší možnou ochranu. Lehké turistické kalhoty do deště už nemusí stačit. Tehdy se hodí dámské horské kalhoty s membránou určenou do takových podmínek. Robustní materiály, kvalitní membrány a střihy, které poskytují ještě větší volnost pohybu - to vše najdete v modelech vyvinutých speciálně pro ženy horolezkyně. Kalhoty do hor jsou ideálním doplňkem vašeho oblečení pro chladnější část roku. Jsou skvělé v zimě pro ochranu před sněhem a studeným větrem, ale také v přechodných ročních obdobích pro vynikající blokování srážek. Mezi dostupnými modely jsou jak lehčí kalhoty ideální na letní výzvy, tak modely s vyšším pasem a šlemi, které skvěle poslouží ve sněhu a navíc chrání před jeho vniknutím pod oděv.

Dámské horské kalhoty s membránou versus kalhoty do deště

Dámské kalhoty do hor s membránou se v mnohém liší od turistických kalhot do deště Zaprvé jsou vyrobeny z mnohem odolnějších materiálů. Častý kontakt s vyčnívajícími kameny nebo ostrým ledem nutí konstruktéry používat silnější a pevnější tkaniny. V místech, která jsou obzvláště vystavena oděru nebo proříznutí, se umísťují další výztuhy. Mohou se nacházet na kolenou, která se při lezení třou o stěnu, nebo na spodní části nohou, kde chrání před snadným proříznutím nohavic mačkami. Za druhé, dámské horské kalhoty s membránou jsou optimálně přizpůsobeny vysokohorské obuvi. Ve většině případů se nemusí dole utahovat, ale mají vnitřní nohavici, kterou lze nastavit tak, aby dokonale padla vašim botám. Ty zabraňují pronikání sněhu dovnitř. Za třetí, často mají zipy, které usnadňují oblékání a svlékání kalhot. Objevují se na bocích nebo ve spodní části nohou.

Dámské horské kalhoty jsou vysoce kvalitní membrány

V horských kalhotách pro nejnáročnější nadšenkyně zdolávající náročné horské stěny a stezky jsou použita jen ta nejkvalitnější řešení. Mezi ně bezpochyby patří membrána GORE-TEX® vyznačující se mimořádně vysokými parametry voděodolnosti a prodyšnosti. Proto se často vyskytuje v horském oblečení do deště. Nejběžnější je třívrstvá verze, která kombinuje vnější tkaninu, membránu a podšívku v jednom laminátu. Taková konstrukce zaručuje vynikající funkční vlastnosti, včetně vysoké prodyšnosti. Toto řešení zároveň snižuje hmotnost celku. Mezi nejpokročilejší modely patří dámské horské kalhoty s membránou GORE-TEX® PRO. Tyto modely jsou určeny pro alpinismus a vysokohorskou turistiku a mají nejpevnější vnější materiály. Díky tomu kalhoty vydrží četné oděrky od kamenů a dalších překážek na cestě na vrchol.

Nejlepší dámské membránové horské kalhoty, které můžete koupit na 8a.cz

V naší nabídce nabízíme široký výběr horských kalhot špičkových outdoorových značek pro ženy. Arcteryx, Black Diamond, BlackYak, Marmot nebo The North Face jsou jen některé z nich. Membránové horské kalhoty navržené specialisty se vyznačují vysokou spolehlivostí a maximálním komfortem při používání. Jsou skvělým doplňkem výbavy každé milovnice hor, která se vydává na náročnější výzvy v drsných povětrnostních podmínkách. Je třeba mít na paměti, že zejména v zimním období musí být membránové horské kalhoty řádně podepřeny izolační vrstvou. Samy o sobě izolaci neposkytují, ale pouze blokují vítr a sníh. Pro zachování pohodlí je nutné nosit pod těmito kalhotami vhodně izolující tepelné kamaše. Pouze takový soubor zajistí vhodné podmínky pro výstup na další vrcholy. Ať už dáváte přednost trekingu po technicky náročných stezkách, lezení po horských stěnách nebo vysokohorské turistice, nabídka obchodu vám nabízí 8a.cz Ať už dáváte přednost trekingu na technicky náročných trasách, lezení po horských stěnách nebo horolezectví, v našem obchodě určitě najdete ty správné dámské horské kalhoty s membránou.