top

Dámské bundy na kolo

Dámské cyklistické bundy jsou modely určené pro všechny milovnice cyklistiky. Zde najdete dámské cyklistické bundy na silnici, MTB a delší cyklistické výlety. S bundami do větru, deště a chladu si můžete užívat jízdu na kole po celý rok.
Zobrazení Mřížka Seznam

24 výrobky

na stránce
 1. -34%
  Bunda na kolo ION Logo Wind - black

  wish list

 2. -31%
  Dámská běžecká bunda Maloja Sennes - midnight

  wish list

 3. -31%
  Dámská cyklistická bunda Maloja Stufels - rosewood

  wish list

 4. -25%
  Bunda GORE-TEX Maloja Spih NOS - moonless

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

24 výrobky

na stránce
Vymazat

Dámské bundy na kolo pro všechna roční období

Když už dámská cyklistická mikina nestačí, pomůže vám správný model bundy. Výrobci oblečení pro milovnice jízdy na kole nabízejí širokou škálu modelů do každého počasí. Patří mezi ně nejuniverzálnější dámské nepromokavé bundy na kolo, které účinně chrání před srážkami. Jsou nepostradatelnou součástí oděvu v přechodných ročních obdobích, kdy jsou srážky obzvláště časté. Velmi oblíbené jsou také dámské lehké větruodolné bundy na kolo, které účinně chrání před rychlým prochladnutím. Jejich velkou výhodou je prodyšnost, která zajišťuje příjemné podmínky pro tělo i při intenzivním cvičení.

Jaké jsou vlastnosti dámských bund na kolo?

Je možné rozlišit několik charakteristických rysů, které najdete téměř u každé dámské cyklistické bundy. Jedním z nich je určitě střih. Dámské cyklistické bundy jsou většinou dobře přizpůsobené siluetě, aby byl zajištěn co nejnižší odpor vzduchu. Důležité je, aby dámská cyklistická bunda poskytovala také plnou volnost pohybu paží a pohodlí při zaujímání charakteristické cyklistické polohy s pažemi nataženými dopředu. K tomu patří také zvětšená délka rukávů, aby se nevyhrnovaly. Dámské bundy na kolo mají obvykle také prodloužená záda, aby lépe chránila záda při předklonu. To je důležité zejména u silničních kol, kdy si na řídítka téměř "lehneme". V současné době jsou téměř všechny dámské cyklistické bundy vybaveny také mnoha reflexními prvky. Díky nim se naše viditelnost po setmění výrazně zvyšuje.

Optimální dámská cyklistická bunda na vás čeká v obchodě 8a.cz

V naší nabídce najdete dámské bundy na kolo pouze od špičkových značek. Výrobci specializující se na dámské cyklistické oblečení jsou zárukou nejvyšší kvality zpracování - od optimálního střihu přes precizní a pevné šití až po nejlepší dostupné materiály. Dobře navržené dámské bundy na kolo znamenají maximální pohodlí, ať už profesionálně trénujete cyklistiku, dojíždíte na kole do práce, nebo dáváte přednost delším výletům s brašnami.