top

Dámské cyklistické mikiny

Dámské cyklistické mikiny jsou dobrou volbou pro jízdu při mírně nižších teplotách. Pohodlné střihy a moderní styl se skvěle hodí na krátké výlety i delší cesty. Podívejte se na dámské cyklistické mikiny nejlepších značek!
39
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

39 položek

na stránce
 1. -20%
  Dámská mikina Mons Royale Icon - burnt sage/black

  wish list

 2. -34%
  Dámská mikina na kolo ION Scrub LS - black

  wish list

 3. -21%
  Mikina na kolo ION Logo LS - black
  Mikina na kolo ION Logo LS - black
  1 405 Kč 1 779 Kč

  wish list

 4. -26%
  Dámská mikina na kolo ION LS Seek AMP - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

39 položek

na stránce

Dámské cyklistické mikiny pro chladnější dny

Dámská cyklistická mikina je nezbytným doplňkem šatníku každé cyklistky. Funguje dobře i při mírně nižších teplotách a nabízí tepelný komfort a pohodlí během jízdy. Díky různým modelům jsou cyklistické mikiny vhodné po celý rok. Silnější jsou skvělou volbou pro přechodná období, kdy účinně chrání před chladem. V zimě je lze použít jako další izolační vrstvu pod svrchní bundu. Tenčí modely jsou optimální volbou pro letní rána a večery. Když vyrazím na výlet brzy, dámská cyklistická mikina bude optimálním způsobem, jak si zajistit pohodlí. Nejlehčí modely vyrobené z materiálů s vysokou prodyšností a okamžitým odvodem vlhkosti mohou poskytnout dodatečnou ochranu před sluncem.

Jaké jsou vlastnosti dámské cyklistické mikiny?

Dámské cyklistické modely mají především pohodlný střih přizpůsobený ženské postavě. Modely pro terénní nadšence se obvykle vyznačují ležérnějším stylem. Nabízejí vysokou míru volnosti pohybu a také usnadňují nasazování chráničů. Pro účastníky silničního provozu jsou lepší volbou přiléhavější modely z velmi elastického materiálu. Díky úzkému střihu jsou mnohem aerodynamičtější, což je při jízdě vyšší rychlostí nesmírně důležité. Aby bylo zajištěno maximální pohodlí při jízdě, liší se dámská cyklistická bunda od "běžných" modelů také dalšími prvky svého střihu. Velmi často má mírně prodloužená záda, aby se při ohýbání na kole příliš nezvedala. Díky tomu jsou záda lépe chráněna před prochladnutím. Když navíc natáhneme ruce k řídítkům, u tradičních mikin se rukávy často vyhrnou. Proto jsou u modelů určených speciálně pro cyklistky mírně prodlouženy. V našem obchodě 8a.cz nabízíme širokou škálu modelů připravených speciálně pro všechny milovníky cyklistiky. Významnou část nabídky tvoří dámské cyklistické mikiny pro milovnice horské a terénní cyklistiky.