top

Dámské boty s možností připnutí poloautomatických maček

Dámské poloautomatické kramfleky jsou odolné, robustní a vysoce funkční díky svému specializovanému použití.
Zobrazení Mřížka Seznam

34 výrobky

na stránce
 1. -20%
  Dámské boty Hanwag Ferrata II GTX - black/ocean

  wish list

 2. -21%
  Dámské horolezecké boty Salewa Rapace GTX - spruce

  wish list

 3. -10%
  Dámské boty Montura Vertigo GTX - black/water

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

34 výrobky

na stránce
Vymazat

Boty s možností připnutí poloautomatických maček - dámské modely

Dámské boty s možností připnutí poloautomatických maček najdete v nabídce mnoha výrobců. Široký výběr tohoto typu obuvi znamená, že si každá milovnice horského terénu může vybrat variantu, která dokonale odpovídá jejím představám. Nabídka zahrnuje sofistikovanější modely a lehčí konstrukce. První z nich jsou skvělým doplňkem oblečení, které se nosí na zdolávání technických cest. Ty druhé by měly volit ženy, které chtějí minimalizovat hmotnost svého vybavení a nepoužívají mačky na celou trasu, ale jen na její obtížnější části. Boty nezklamou a ochrání vaše nohy před chladem ve vysokohorském prostředí.

Značkové dámské boty s možností připnutí poloautomatických maček

Zárukou dostatečné pevnosti a funkčnosti horské obuvi je to, že je vyrobena s důrazem na detail a z materiálů nejvyšší kvality. Značkové dámské boty s možností připnutí poloautomatických maček mají pevnou konstrukci a dobře padnou na mačky. Proto velmi dobře pomáhají zajistit bezpečnost při dalším kroku v obtížném terénu. Pokročilejší konstrukce by měly volit profesionálky. Turistické varianty jsou nabídkou pro milovnice hor, které nepodstupují výzvy vyžadující větší dovednosti a zkušenosti.

Pohorky nebo boty s možností připnutí poloautomatických maček?

Dámské boty s možností připnutí poloautomatických maček se od ostatních horských modelů liší tím, že mají v zadní části speciální panel, který umožňuje připevnění maček. Poloautomatické mačky se na ně nasazují snadno a rychle. Pomocí úchytů a popruhů lze obě konstrukce spojit během několika okamžiků. Získaná tuhost je větší než v případě turistických maček a výrazně usnadňuje překonávání náročného horského terénu. Obuv tohoto typu umožňuje montáž maček, ale má také užitné vlastnosti, které oceníte při samostatném nošení. Mnoho výrobců nabízí také extrémně lehké konstrukce s vysokou odolností, které kromě toho, že jsou pevné, nezatíží zavazadlo vzaté na expedici.

Dámské boty s možností připnutí poloautomatických maček mají spoustu dalších užitečných vlastností

Dámské boty s možností připnutí poloautomatických maček podpoří vaše nohy při šlapání v mačkách, ale nezklamou ani při samostatném nošení. Pokud mají kožený svršek, vyznačují se také prodyšností a vypadají velmi efektně. Při výběru konkrétního modelu byste neměli zapomínat na voděodolnost. Koneckonců, boty jsou obvykle vystaveny vlhkosti a blokování jejího pronikání dovnitř je cennou výhodou. Výrobci tohoto výsledku dosahují například tím, že ve svých botách používají membránu. Díky tomu je konstrukce vzduchotěsná a zaručuje, že klima u pokožky nohou zůstane suché i po delším kontaktu s vodou. Membrána gore-tex je také způsob, jak nesnížit účinnost odvodu vlhkosti z pokožky nohou na vnější stranu boty. Díky tomu se výrazně zvyšuje komfort následných kroků. Gumová obsázka je zábranou proti sněhu a blátu, která zároveň chrání model před náhodným poškozením, například na ledu nebo kamenech.

Dámské boty s možností připnutí poloautomatických maček v sortimentu obchodu 8a.cz

Z produktů v obchodě 8a.cz si můžete snadno vybrat ty správné dámské boty s možností připnutí poloautomatických maček. Pokročilé modely světových značek, jako jsou Montura, Zamberlan nebo Scarpa, nezklamou ani zákaznice s vyššími nároky. Ze širokého sortimentu si každá milovnice hor vybere nejen ideální boty, ale i další oblečení, doplňky a vybavení.