top

Dámské boty s možností připnutí automatických maček

Dámské boty s mačkami jsou nezbytnou součástí horského oblečení, když se rozhodnete posunout hranice svých horolezeckých cílů. Jedná se o obuv se specializovaným účelem.
Zobrazení Mřížka Seznam

11 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

11 výrobky

na stránce
Vymazat

Boty s možností připnutí automatických maček - dámské varianty

Dámské boty s možností připnutí automatických maček se osvědčí jako obuv do náročného terénu. V nich bude dosažení horských cílů mnohem snazší. Návrhy těchto variant obuvi najdete v sortimentu mnoha firem. Každý horský dobrodruh, který se rozhodne čelit náročnějším podmínkám, si vybere botu, která dokonale odpovídá jeho očekáváním. Vybírat můžete z mnoha lehčích konstrukcí, ale také z modelů pro profesionály. Ženy, které chtějí používat mačky, aby si usnadnily chůzi ve fragmentárně obtížném terénu, by měly zvolit první variantu. Díky nízké hmotnosti se model pohodlněji přenáší a skvěle se hodí na stezky se střední obtížností, kde zvládne i náročnější úseky.

Dámské boty s možností připnutí automatických maček - různé modely

Pevné a funkční boty s možností připnutí automatických maček podpoří dámské nohy při dalších krocích na kluzkém, hrbolatém a nejistém terénu. Klíčem k dosažení takového výsledku je pečlivé zpracování s důrazem na detail a kvalitní materiály. Pevná konstrukce této specializované obuvi zajišťuje dobré uchycení maček, a tím i větší bezpečnost uživatelky. Pokročilejší modely z hlediska tvaru ocení zejména profesionální ženy. Naopak turistické varianty, které jsou často lehčí, jsou alternativou určenou milovnicím hor, které podstupují méně riskantní výzvy.

Boty s možností připnutí automatických maček, dámské pohorky nebo jiné boty?

Jak už název napovídá, dámské boty s možností připnutí automatických maček jsou určeny k nošení s automatickými mačkami. Jejich montáž je snadná a trvá velmi krátkou dobu. I když jste to nikdy předtím nedělali, ovládání zvládnete během několika okamžiků. Boty mají vpředu a vzadu speciálně navržené drážky, které zajišťují kompatibilitu s mačkami. Tuhost konstrukce je větší než při použití turistických maček. Rozdíl v úrovni pohodlí poznáte i v náročnějším horském terénu. Výhody tohoto typu obuvi se neomezují pouze na její kompatibilitu s mačkami. Například horolezecké modely se vyznačují odolností, precizním zpracováním, schopností izolovat proti chladu a tlumit nárazy.

Dámské boty s možností připnutí automatických maček - vlastnosti

Dámské boty s možností připnutí automatických maček podporují nohy v kombinaci s mačkami, ale používají se i samostatně. Užitné vlastnosti jsou ovlivněny mnoha různými vlastnostmi. Kožený svršek je pro výrobce tohoto typu obuvi způsobem, jak dosáhnout prodyšnosti obuvi. Estétkyi navíc ocení i vizuální kvality takového řešení. Důležitou vlastností horolezeckých bot je také voděodolnost. Takové modely obvykle přicházejí do styku s vlhkostí, takže bránění jejímu pronikání dovnitř je neocenitelnou výhodou. Jakými způsoby toho lze dosáhnout? Výrobci se například rozhodnou použít membránu. Tímto způsobem dosahuje konstrukce těsnosti a dokáže udržet suché a příjemné klima u pokožky nohou. Pokud jde o membrány, jednou z nejběžnějších je známá membrána gore-tex. Její další výhodou je podpora odvodu vlhkosti z pokožky nohou. Aby byla celá věc ještě funkčnější, používá se v obuvi gumová obsázka. Díky tomu jsou chráněny proti poškození na kamenech nebo ledu.

Dámské boty s možností připnutí automatických maček v outdoorovém obchodě 8a.cz

Různé boty s možností připnutí automatických maček najdete v sortimentu turistického internetového obchodu. 8a.cz. V nabídce najdete jak modely s pokročilou konstrukcí, tak i lehčí varianty. Z výrobků světových značek, jako jsou Montura, Zamberlan nebo Scarpa, si každá světoběžnice vybere ty, které dokonale splní její očekávání.