top

Trička s dlouhým rukávem

Dámské topy s dlouhým rukávem jsou skvělou volbou pro mírné teploty. Je teplejší než trička, ale přesto není tak silný jako klasické fleecové svršky.
Zobrazení Mřížka Seznam

61 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

61 výrobky

Vymazat

Dámská trička s dlouhým rukávem jsou velmi univerzální

Dámská trička s dlouhým rukávem jsou mimořádně univerzálním kouskem oblečení. Snadno se používají v přechodných ročních obdobích, ale lze je úspěšně používat po celý rok. V létě jsou ideální pro chladnější rána a večery a nabízejí optimální úroveň izolace. V zimě je lze použít místo klasického trička, aby poskytovala dodatečnou ochranu před rychlým únikem tepla. Dámská trička s dlouhým rukávem jsou díky své střední tloušťce ideální jako součást systému vrstvení. Díky jednoduchému střihu je lze snadno sbalit, takže vás může doprovázet na každém výletě. Snadno se vejde do batohu na víkendový výlet i do tašky na dovolenou.

Dámská univerzální trička s dlouhým rukávem

Dámská trička s dlouhým rukávem jsou velmi rozmanité modely, které se skvěle hodí na každodenní nošení i na intenzivní cvičení. Záleží na materiálu, ze kterého jsou vyrobena. Klasické modely jsou většinou vyrobeny z bavlny. Je velmi pohodlná, protože je příjemná na dotek. Kromě toho poskytuje pokožce vysoký komfort a optimální tepelný komfort, i když se zrovna nenamáháte. Pokud plánujete dynamičtější aktivity, mohou být nepostradatelná dámská trička s dlouhým rukávem ze syntetických materiálů. Díky speciálním vláknům tkanina schne mnohem rychleji a odvádí vlhkost od pokožky ven. Díky tomu má tělo zajištěny komfortní podmínky i při intenzivním pochodu do kopce. Je ideální volbou pro všechny aktivní ženy, které plánují intenzivnější horské aktivity. Velmi oblíbené jsou také dámská trička s dlouhým rukávem z merino vlny. Díky skvělým izolačním vlastnostem jsou častou volbou pro chladnější období. Kromě toho je materiál velmi měkký a poskytuje optimální klima v blízkosti pokožky.

Dámské modely triček s dlouhým rukávem mají vynikající styl

Dámská trička s dlouhým rukávem jsou stejně jako trička často zdobena nejrůznějšími grafikami, které se vztahují k horskému životnímu stylu i k přírodě. Mnoho modelů se samozřejmě dodává i v jednobarevných provedeních. Střih je také různorodý. Od přiléhavých, přes tradiční až po ležérní. Různé tvary výstřihů umožní každé milovnici hor vybrat si model, který dokonale vyhovuje její potřebám.

Nejlepší dámská trička s dlouhým rukávem v obchodě 8a.cz

Nabízíme mimořádně široký výběr modelů od předních výrobců horského oblečení. Trička s dlouhým rukávem - dámské modely od značek Patagonia, The North Face, Marmot, Columbia a mnoha dalších zaručují, že si mezi nimi každá milovnice turistiky a hor najde dokonale padnoucí tričko. Díky své vysoké univerzálnosti jsou ideální pro četné výlety i každodenní použití.