top

Dámská trička s potiskem

Dámská trička s potiskem jsou skvělým způsobem, jak vyjádřit své zájmy. Outdoorové potisky inspirované horami, cestováním a přírodou nabízejí širokou škálu vzorů pro každého turistu.
Zobrazení Mřížka Seznam

368 výrobky

Zobrazení Mřížka Seznam

368 výrobky

Vymazat

Dámská trička s potiskem jsou pohodlná

Trička jsou připravena pro milovnice nejrůznějších horských aktivit a jsou navržena tak, aby poskytovala vysoký komfort. Jsou dokonalým doplňkem neformálního oblečení každé aktivní ženy. Ať už máte volno, jste na dovolené nebo nosíte trička v práci, dámská trička s potiskem vám všude nabídnou jedinečný styl a pohodlí. Díky široké nabídce různých potisků si můžete vybrat model, který bude vyhovovat vašim zájmům. Ať už jste milovnice přírody, dlouhých horských túr nebo horolezectví, každá si zde najde to své. Nejznámější horské vrcholy na tričkách, velká loga kultovních outdoorových značek nebo moderní vzory inspirované přírodou vám umožní vystoupit z davu.

Dámská trička s potiskem jsou pohodlná na nošení

Převážná většina dámských triček s potiskem je vyrobena z bavlny. Tento přírodní materiál je velmi příjemný na dotek a má velmi dobré užitné vlastnosti. Je ideální pro každodenní časté používání. V současné době se při výrobě triček stále častěji používá tzv. organická bavlna. Pěstuje se bez pesticidů a s výrazně nižší spotřebou vody. Díky tomu mají dámská trička s potiskem menší dopad na životní prostředí. Neustále se také zdokonaluje aplikace grafiky na materiál. Často se používají přírodní barviva a z výrobního procesu se postupně odstraňují chemikálie škodlivé pro životní prostředí. Přední výrobci outdoorového oblečení kladou velký důraz na etickou výrobu - jak z hlediska dodržování práv pracovníků, tak z hlediska snižování dopadu na životní prostředí. Skvělou grafiku často najdete také na tričkách z merino vlny. Je to skvělý způsob, jak zpestřit klasické jednobarevné modely. Díky tomu jsou tato trička stále častěji využívána pro každodenní nošení.

Dámská trička s potiskem - obchod 8a.cz - široký výběr modelů

V každé kolekci horského a sportovního oblečení najdete mnoho dámských triček s potiskem. Hledáte tričko s velkým logem The North Face, Fjallraven nebo Patagonia? Tyto a další špičkové značky najdete v internetovém obchodě 8a.cz. Modely s menší a větší horskou a turistickou grafikou na přední a zadní straně nabízejí mimořádně široký výběr barev i stylů. Trička se navíc mohou lišit střihem. Existují jak přiléhavá trička, tak velmi volná trička. Více či méně vykrojené výstřihy, stejně jako klasické nebo raglánové rukávy - všechny tyto faktory umožňují každé milovnici hor vybrat si to nejlépe padnoucí dámské tričko s potiskem.