top

Craghoppers

Značka Craghoppers má více než 50-ti letou tradici v navrhování a výrobě oděvů. Bez ohledu na to, kam se vydáte, bundy, košile a kalhoty Craghoppers vám zajistí vysokou úroveň pohodlí.
119
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 119

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 119

na stránce

Craghoppers outdoorové oblečení pro všechna roční období

Britská značka nabízí širokou škálu oblečení pro aktivní lidi. V její nabídce se skvěle najdou jak lidé hledající plně funkční turistické oblečení, tak milovníci prázdninových zájezdů do tropického podnebí. Značka je známá svými četnými technologiemi pro teplejší roční období. Lehké materiály Craghoppers se dobře osvědčují při vyšších teplotách, odvádějí vlhkost a zajišťují maximální ventilaci. Vybrané modely poskytují vynikající ochranu před škodlivými slunečními paprsky. Byl vyvinut také speciální typ materiálu na ochranu proti obtížnému hmyzu. Speciální vazba vláken optimálně chrání před komáry a výrazně zvyšuje naši bezpečnost během pobytu v tropickém podnebí. Dokonale sladěný střih trička a kalhot zajišťuje výjimečné pohodlí při nošení na stezce i při odpočinku v houpací síti.

Široký výběr turistického oblečení a doplňků na 8a.cz

Kromě bund, kalhot a košil je značka Craghoppers známá také výrobou četných doplňků, které dokonale doplní oblečení každého turisty. Široká nabídka klobouků a čepic ochrání vaši hlavu před nepříjemnými slunečními paprsky zejména ve dnech bez mráčku. Díky optimálně padnoucím střihům jsou pohodlné a poskytují vynikající ochranu nejen před škodlivým UV zářením, ale také zabraňují snadnému oslnění sluncem na stezce. Rukavice a šály jsou skvělou ochranou před chladem v chladnější části roku. Obchod 8a.cz nabízí pánské a dámské oblečení a doplňky Craghoppers určené pro turistiku a a cestování na dovolenou po celý rok.

Craghoppers – oblíbené kategorie

Bundy Craghoppers Kalhoty Craghoppers Trekkingové kalhoty Craghoppers Kalhoty Craghoppers s odnímatelnými nohavicemi Klobouky Craghoppers