top

Trekingové kalhoty Craghoppers

Trekingové kalhoty Craghoppers ® jsou pro opravdové dobrodruhy skutečnou lahůdkou! Funkční kalhoty, pohodlné nošení. Vyrobeno z vysoce kvalitních, prodyšných materiálů.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Trekingové kalhoty Craghoppers - do hor i do tropů!

Britská značka Craghoppers je výrobce s jedinečným portfoliem produktů s cestovní DNA. Pokud tedy hledáte kalhoty, které budou fungovat stejně dobře na horách jako v tropech, vyplatí se sáhnout po jejich výrobku. Trekingové kalhoty Craghoppers jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a poskytují maximální pohodlí. Tkaniny jsou prodyšné a mají mnoho dalších funkcí. Některé modely jsou vyrobeny mimořádně prakticky. Díky odepínacím nohavicím lze kalhoty rychle přeměnit na turistické šortky, což je užitečné zejména v horkém podnebí. Značka se zaměřuje na řešení šetrná k životnímu prostředí, a proto byl některým modelům udělen mezinárodní certifikát bluesign® potvrzující "čistý" výrobní proces oděvu.

NosiLife - ideální volba pro léto

Trekingové kalhoty Craghoppers mají často v názvu modelu slovo NosiLife. Tato speciální impregnace umožňuje účinně odpuzovat hmyz, a tím minimalizovat riziko poštípání například komáry. Tkanina, ze které jsou kalhoty britské značky vyrobeny, navíc zajišťuje ochranu proti UV záření. Vyhnete se tak spálení od slunce a předčasným známkám stárnutí pokožky. Materiál dokonale dýchá a umožňuje nám udržovat optimální tělesnou teplotu. Pot, který se během cvičení vytvoří na pokožce, se účinně odpaří. Rychleschnoucí vlastnosti oceníte při kempování, protože kalhoty po vyprání okamžitě uschnou. Trekingové kalhoty Craghoppers jsou vynikající volbou pro všechny případy. Především jsou však vhodné pro vysoké teploty. Za zmínku stojí také speciální kapsy RFID, které blokují rádiové vlny a chrání naše doklady a platební karty před skenováním.

Trekingové kalhoty Craghoppers v obchodě 8a.cz

V nabídce našeho obchodu najdete přesně ten model trekingových kalhot, který hledáte! Bez ohledu na vaše plány oceníte funkční design této britské značky. Díky jedinečné povrchové úpravě jsou výrobky vhodné jak do Slezských Beskyd, tak do povodí Amazonky a chrání vás před hmyzem. Kolekce zahrnuje pánské i dámské trekové kalhoty Craghoppers