top

Bundy Craghoppers

Bundy Craghoppers® jsou ideální pro lidi, kteří chtějí komfort, pohodlí a spolehlivost v outdoorovém oblečení. Dámské a pánské modely bund si získaly uznání především mezi turisty, trekaři a táborníky.
Zobrazení Mřížka Seznam

14 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

14 výrobky

na stránce
Vymazat

Bunda Craghoppers pro pohodlí a spolehlivost

Očekáváte od svého outdoorového oblečení maximální pohodlí a spolehlivost? Kombinace stylového designu a cestovní funkčnosti? Pokud ano, tak bunda od britské značky Craghoppers bude pro vás ideální volbou. Její konstrukce totiž kombinuje dlouholeté zkušenosti výrobce s nejkvalitnějšími materiály. Díky tomu je mimořádně odolný a dobře funguje při cestování, turistice i ve městě. Značka sází na osvědčená a moderní řešení, která zaručují nejen pohodlí, ale také ochranu před deštěm, sněhem a nárazovým větrem.

Moderní technologie a design

Bundy Craghoppers využívají řadu vlastních i externích technologií. Ty dodávají oděvu další funkčnost a pomáhají nás chránit před nepřízní počasí. Pokud hledáte model, který vám zajistí nepromokavost, vyplatí se zvolit výrobek s membránou GORE-TEX®. Poskytne vám dokonalou ochranu před vlhkem a poryvy větru. To vám usnadní udržení správné tělesné teploty a příjemného pocitu sucha. Craghoppers navrhuje také řešení pro lidi, kteří jsou neustále v pohybu. Pokud rádi cestujete do exotických koutů světa, pak řešení NosiLife rozhodně stojí za pozornost! To pomáhá minimalizovat riziko bodnutí hmyzem a chránit vás tak před nemocemi přenášenými hmyzem. Mnoho modelů bund Craghoppers má navíc kapsy chráněné technologií RFID. Pokud v něm tedy nosíte platební kartu, nemusíte se bát, že by ji někdo na přeplněných letištích nebo nádražích naskenoval a odcizil vaše údaje! Univerzální volbou je také bunda Craghoppers. Jejich styl vám přece umožní používat je každý den!

Bundy Craghoppers v obchodě 8a.cz

V našem internetovém obchodě najdete pánské i ženské modely bund Craghoppers. Pokud po nich sáhnete, získáte univerzální produkt nejvyšší kvality. Pokud tedy toužíte po univerzálním výrobku, který využijete jak na turistiku, tak na každodenní nošení, pak bude bunda Craghoppers ideální volbou. Díky nejvyšší kvalitě zpracování se stane nedílnou součástí vašeho šatníku na mnoho sezón.