top

Boty Montura

Boty Montura jsou vhodné pro stezky různých obtížností. V nabídce je moderní obuv pro všechny milovníky hor, která uživatele podpoří na lehčích i náročnějších trasách.
Zobrazení Mřížka Seznam

56 výrobky

na stránce
 1. -35%
  Outdoorové boty Montura Sound 2.0 GTX - smoke grey

  wish list

 2. -10%
  Trailové boty Montura Drake - teal blue/red

  wish list

 3. -21%
  Boty Montura Prisma MID GTX - powder blue/lime green

  wish list

 4. -21%
  Nástupové boty Montura Yaru Air - gold/black

  wish list

 5. -30%
  Nástupové boty Montura Dual Light - black/red

  wish list

 6. -29%
  Trailové boty Montura Energy - red/white

  wish list

 7. -35%
  Trailové boty Montura Energy - teal blue/white

  wish list

 8. -48%
  Outdoorové boty Montura Sound Wool - smoke grey/black

  wish list

 9. -36%
  Dámská obuv Montura Sound Canvas - smoke grey

  wish list

 10. -10%
  Trekové boty Montura Altura GTX - grey/lime

  wish list

 11. -22%
  Boty Montura Vertigo Leather GTX - brown/anthracite

  wish list

 12. -45%
  Dámská obuv Montura Cortina GTX - brown

  wish list

 13. -25%
  Boty Montura Chamonix GTX+L - brown/dark brown

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

56 výrobky

na stránce
Vymazat

Boty Montura pro milovníky hor

Pokud hledáte kvalitní horskou obuv s moderním designem, pak jsou boty Montura ideální volbou. Značka ve svých designech kombinuje pokročilé technologie, skvělé kvalitní materiály a moderní styl. Díky tomu jsou boty vyrobené v továrnách Montura nejen velmi praktické, ale také jedinečné. Díky kombinaci výrazných, často až fluorescenčních barev a moderního designu je obuv této značky rozpoznatelná mezi vášnivými fanoušky turistiky po celém světě.

Boty Montura - pokročilý design

Obuv Montura využívá řadu moderních technologií. Mezi ně bezpochyby patří nepromokavé membrány GORE-TEX® a podrážky Vibram®. Boty Montura chráněné materiálem GORE-TEX® jsou ideální do nepříznivého počasí. Membrána chrání nohy před promočením a zároveň jim umožňuje zachovat optimální prodyšnost. Na druhou stranu optimálně zvolená směs pryže Vibram® udržuje trakci v terénu. Každá bota má speciálně navrženou podrážku, která se osvědčí ve specifických podmínkách, od pevné skály po bláto nebo led.

Jaký model si vybrat?

V závislosti na účelu vaší výpravy splní boty Montura každý požadavek. Pokud máte rádi lezení a hledáte kvalitní boty, které vám umožní efektivní výstup po stěně, vyplatí se podívat se na nabídku Montura nástupové boty. Pokud je naopak vaší oblíbenou volnočasovou aktivitou turistika, musíte si odpovědět na několik otázek. V jakém terénu budu pochodovat a jak dlouho budou trvat mé horské túry? Pokud se chcete zaměřit na kratší vzdálenosti, které obvykle urazíte za jeden den, vyplatí se zvolit turistické modely se sníženým svrškem, které zajišťují vysokou cirkulaci vzduchu a tlumení. Pokud vás zajímají delší výlety, vyplatí se zaměřit se na trekingové modely, které poskytují oporu hlezennímu kloubu. Pro poslední, nejpokročilejší skupinu turistů nabízí obchod 8a.cz nabídka zahrnuje vysokohorské modely Montura. Ty vám umožní používat mačky a prozkoumávat vyšší části hor v zimním období! Boty Montura jsou ideální volbou, ať už máte jakékoli plány. Špičková kvalita zpracování a funkčnost splní očekávání všech outdoorových nadšenců.