top

Black Crows

Black Crows je francouzská značka, která vyrábí moderní lyžařské, skialpové a freeridové vybavení, které se skvěle hodí na zasněžené sjezdovky po celém světě. Nabídka zahrnuje unikátní produkty Black Crows navržené přímo v Chamonix, v samém srdci Alp.
22
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

22 položek

na stránce
 1. -13%
  Skialpové lyže Black Crows Camox Freebird

  wish list

 2. -13%
  Skialpové lyže Black Crows Captis
  Skialpové lyže Black Crows Captis
  11 552 Kč 13 279 Kč

  wish list

 3. -13%
  Skialpové lyže Black Crows Camox
  Skialpové lyže Black Crows Camox
  15 019 Kč 17 264 Kč

  wish list

 4. -15%
  Skialpové lyže Black Crows Vertis
  Skialpové lyže Black Crows Vertis
  12 171 Kč 14 319 Kč

  wish list

 5. -17%
  Skialpové lyže Black Crows Orb
  Skialpové lyže Black Crows Orb
  15 433 Kč 18 594 Kč

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

22 položek

na stránce

Black Crows – historie vzniku

Ačkoli je značka velmi mladá, protože byla založena v roce 2006, díky tomu, že šla vstříc potřebám nadšenců do skitouringu a freeridu, je dnes vysoce ceněna i mimo Francii. Historie značky Black Crows začala v Chamonix, když se potkali dva přátelé a profesionální lyžaři freeskiing – Camille Jaccoux a Bruno Compagnet. Tehdy zjistili, že na trhu nejsou žádné lyže, která by plně vyhovovaly jejich potřebám. Jejich vizí byly velmi široké lyže do prašanu, které by byly stabilní ve vysokých rychlostech, ale zároveň byly tvarované tak, aby v případě potřeby dokázaly rychle zatáčet. Přední výrobci v té době nabízeli spíše užší provedení. Rozhodli se, že nejlepší bude, když si lyže vytvoří sami. Tak se zrodil nápad na první lyže značky Black Crows. Po intenzivním testování lyží předních výrobců a prvních vlastních konstrukcí spatřil světlo světa model Corvus. Lyže, které byly ideální do strmého prašanu, ale zároveň byly schopné dělat ostré oblouky.

Díky zcela inovativnímu přístupu k výrobě i propagaci lyží si značka rychle získala oblibu mezi lyžaři, kteří se rozhodli lyžovat mimo sjezdovky. Lyže Black Crows kombinují vynikající technické vlastnosti s výraznou grafikou. Značka získala řadu ocenění na zimních veletrzích a rychle se dostala do povědomí špičkových lyžařů. Pomohl také individuální přístup k marketingu. Premiéra modelu Corvus 196 se proměnila ve spontánní událost, na kterou zúčastnění lyžaři dlouho vzpomínali. Značka brzy začala pořádat další podobné akce.

Lyžařské vybavení Black Crows do všech podmínek

Lyže jsou hlavní součástí nabídky tohoto výrobce. V současné době je kolekce rozdělena do čtyř částí, díky čemuž si každý milovník lyžování najde vhodný model. Modely z kategorie Big Mountain jsou určeny pro nejtěžší a nejstrmější svahy. Tyto konstrukce jsou ideální pro velmi tvrdý sníh a umožňují efektivní manévrování při nízkých rychlostech. Skupina Black Crows All Terrain jsou nejuniverzálnější modely, které si poradí s širokou škálou podmínek. S těmito modely budete dobře připraveni na jakékoli sněhové podmínky. Skvělá volba pro ty, kteří lyžují na upravených tratích, ale rádi by si vyzkoušeli jízdu mimo sjezdovky. Kolekce Resort zahrnuje modely pro začátečníky, kteří teprve vstupují do světa lyžování. Díky skvělé grafice a moderním technologiím mohou tyto lyže konkurovat nejznámějším značkám. Poslední kolekce - Touring - zahrnuje skialpové lyže Black Crows Nejdůležitějším rysem těchto modelů je jejich nízká hmotnost, díky níž je výstup ještě efektivnější a příjemnější.

Produkty Black Crows si můžete zakoupit online na 8a.cz

Ačkoli je značka známá především díky svým vysoce kvalitním lyžím, v současné době zahrnuje její nabídka i další lyžařské vybavení. Mezi produkty patří lyžařské hole, funkční batohy nebo stoupací pásy Black Crows Kromě toho je k dispozici oblečení, které je ideální do zimních podmínek. Poskytne vám skvělou ochranu před sněhem a chladem, když budete celý den na upravených stezkách a divokých svazích. Značka Black Crows ve svých výrobcích dokonale kombinuje jedinečný styl a vynikající technické vlastnosti. Tato nabídka je určena všem milovníkům zimních lyžařských aktivit na horách, díky nimž si každý výlet ještě více užijete.