top

Skialpové lyže Black Crows

Lyže Black Crows jsou pokročilé modely, které se dobře osvědčují v různých sněhových podmínkách. Nabídka zahrnuje univerzální modely pro skitouring i širší freeridové lyže Black Crows do hlubokého sněhu. Prohlédněte si jedinečné modely pro začátečníky i zkušené milovníky jízdy mimo sjezdovky.
Zobrazení Mřížka Seznam

13 výrobky

na stránce
 1. -9%
  Skialpové lyže Black Crows Navis Freebird - green

  wish list

 2. -5%
  Skialpové lyže Black Crows Ova Freebird - blue

  wish list

 3. -8%
  Skialpové lyže Black Crows Orb Freebird - yellow

  wish list

 4. -7%
  Skialpové lyže Black Crows Camox Freebird - red

  wish list

 5. -6%
  Skialpové lyže Black Crows Corvus Freebird - pink

  wish list

 6. -10%
  Dámské lyže Black Crows Captis Birdie - petrol blue

  wish list

 7. -30%
  Skialpové lyže Black Crows Camox Freebird

  wish list

 8. -30%
  Skialpové lyže Black Crows Captis
  Skialpové lyže Black Crows Captis
  9 295 Kč 13 279 Kč

  wish list

 9. -30%
  Skialpové lyže Black Crows Camox
  Skialpové lyže Black Crows Camox
  12 084 Kč 17 264 Kč

  wish list

 10. -28%
  Skialpové lyže Black Crows Vertis
  Skialpové lyže Black Crows Vertis
  10 309 Kč 14 319 Kč

  wish list

 11. -30%
  Skialpové lyže Black Crows Orb
  Skialpové lyže Black Crows Orb
  13 015 Kč 18 594 Kč

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

13 výrobky

na stránce
Vymazat

Lyže Black Crows - inovativní a kvalitní konstrukce

Francouzská značka Black Crows je mladým hráčem na lyžařském trhu. Jejich odhodlání vyrábět vysoce propracované lyže však našlo odezvu po celém světě a značka si rychle získala uznání. Moderní konstrukce se osvědčí v různých sněhových podmínkách. Lyže Black Crows nabízejí široké portfolio produktů pro každého. Kolekce této značky zahrnuje lyže, se kterými si užijete zábavu v hlubokém prašanu, až po nekompromisní modely, které můžete jeden den vzít na skluznici a druhý den na upravenou sjezdovku, pro agresivní lyžování jako závodní lyže.

Moderní materiály a klasický design

Lyže Black Crows jsou modely pro nejnáročnější uživatele. Při jejich výrobě se používají pouze ty nejlepší a nejžádanější materiály. Díky tomu se lyže vyznačují vysokou odolností a mnoha dalšími vlastnostmi, které se odrážejí v komfortu lyžování. Jádra jsou obvykle vyrobena z topolového nebo paulovniového dřeva, které je navzdory své nízké hmotnosti extrémně pevné a umožňuje agresivní lyžování. V závislosti na modelu jsou lyže vyztuženy skelnými vlákny, karbonem nebo hliníkovými slitinami. Black Crows se dodávají v různých bočních výřezech, které vyhovují široké škále terénů. Můžete si tedy vybrat široký model pro vynikající sjezdy v hlubokém prašanu. Portfolio značky zahrnuje také klasické skialpinistické produkty a modely s pasem připomínajícím klasické alpské modely. Tyto lyže jsou mimořádně univerzální, protože je lze použít jak pro skialpinismus, tak pro túry na upravených sjezdovkách. Pokud jde o lyže tohoto výrobce, nelze přehlédnout ani jejich vizuální vrstvu, která je jedinečná a pomohla jim získat si velkou skupinu fanoušků po celém světě.

Podívejte se na lyže Black Crows v horském obchodě 8a.cz

V našem internetovém obchodě najdete široký výběr lyží této francouzské značky. Spolu s nimi jsou zde vyhrazeny stoupací pásy Black Crows, které budou dokonale ladit se skluznicemi našich lyží. Výběr některého z modelů této značky bude skvělým rozhodnutím. Vynikající kvalita zpracování zajistí, že s námi vaše lyže prožijí mnoho skvělých dobrodružství. Široká nabídka modelů vám umožní vybrat si ty pravé lyže.