top

Skialpové lyže Black Crows

Lyže Black Crows jsou pokročilé modely, které se dobře osvědčují v různých sněhových podmínkách. Nabídka zahrnuje univerzální modely pro skitouring i širší freeridové lyže Black Crows do hlubokého sněhu. Prohlédněte si jedinečné modely pro začátečníky i zkušené milovníky jízdy mimo sjezdovky.
0
výrobky
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.

Lyže Black Crows - inovativní a kvalitní konstrukce

Francouzská značka Black Crows je mladým hráčem na lyžařském trhu. Jejich odhodlání vyrábět vysoce propracované lyže však našlo odezvu po celém světě a značka si rychle získala uznání. Moderní konstrukce se osvědčí v různých sněhových podmínkách. Lyže Black Crows nabízejí široké portfolio produktů pro každého. Kolekce této značky zahrnuje lyže, se kterými si užijete zábavu v hlubokém prašanu, až po nekompromisní modely, které můžete jeden den vzít na skluznici a druhý den na upravenou sjezdovku, pro agresivní lyžování jako závodní lyže.

Moderní materiály a klasický design

Lyže Black Crows jsou modely pro nejnáročnější uživatele. Při jejich výrobě se používají pouze ty nejlepší a nejžádanější materiály. Díky tomu se lyže vyznačují vysokou odolností a mnoha dalšími vlastnostmi, které se odrážejí v komfortu lyžování. Jádra jsou obvykle vyrobena z topolového nebo paulovniového dřeva, které je navzdory své nízké hmotnosti extrémně pevné a umožňuje agresivní lyžování. V závislosti na modelu jsou lyže vyztuženy skelnými vlákny, karbonem nebo hliníkovými slitinami. Black Crows se dodávají v různých bočních výřezech, které vyhovují široké škále terénů. Můžete si tedy vybrat široký model pro vynikající sjezdy v hlubokém prašanu. Portfolio značky zahrnuje také klasické skialpinistické produkty a modely s pasem připomínajícím klasické alpské modely. Tyto lyže jsou mimořádně univerzální, protože je lze použít jak pro skialpinismus, tak pro túry na upravených sjezdovkách. Pokud jde o lyže tohoto výrobce, nelze přehlédnout ani jejich vizuální vrstvu, která je jedinečná a pomohla jim získat si velkou skupinu fanoušků po celém světě.

Podívejte se na lyže Black Crows v horském obchodě 8a.cz

V našem internetovém obchodě najdete široký výběr lyží této francouzské značky. Spolu s nimi jsou zde vyhrazeny stoupací pásy Black Crows, které budou dokonale ladit se skluznicemi našich lyží. Výběr některého z modelů této značky bude skvělým rozhodnutím. Vynikající kvalita zpracování zajistí, že s námi vaše lyže prožijí mnoho skvělých dobrodružství. Široká nabídka modelů vám umožní vybrat si ty pravé lyže.