top

Turistické a trekingové batohy The North Face

Turistické a trekingové batohy THE NORTH FACE ® nabízejí širokou škálu modelů, ze kterých si můžete vybrat, ať už plánujete jednodenní výlet, víkendový výlet do hor nebo dovolenou s větší kapacitou.
Zobrazení Mřížka Seznam

12 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

12 výrobky

na stránce
Vymazat

Ať už se chystáte do hor na jednodenní túru, vícedenní trek nebo na cestu kolem světa, turistické a trekingové batohy The North Face budou odolnou, pohodlnou a funkční volbou! Více než 50 nabídek, rozdělených na pánské a dámské verze, různé objemy od tuctu až po několik desítek litrů. Vše pro to, aby váš vysněný batoh splnil všechna očekávání. Pokud se chystáte na jednodenní nebo víkendový výlet do hor, měl by turistický batoh The North Face s objemem až 35 litrů pojmout všechna vaše zavazadla s bezpečnou rezervou. Můžete si zabalit i na celý víkend, včetně výbavy do každého počasí (nepromokavá bunda, náhradní ponožky, rychleschnoucí tričko), termosky, zásob a dokonce i spacáku. Pokud však plánujete delší výlety - do hor i na túry - vyplatí se poohlédnout se po prostornějších modelech řady TREKKING, které pojmou vaše cestovní věci.

Dámské a pánské turistické batohy The North Face

Dělení na pánské a dámské modely je důležité zejména u batohů s větší kapacitou. Turistické batohy North Face, které si poradí s většími batohy, mají pokročilejší systémy nošení. Proto jsou také rozděleny na pánské a dámské modely, aby lépe seděly na zádech a přizpůsobily se tvaru těla. Ty jsou obvykle menší pro ženy a masivnější pro muže. Takto odlišené batohy jsou pohodlnější na používání, což oceníte při dlouhých hodinách na trase. Jaký je tedy rozdíl mezi těmito dvěma systémy? Dámské turistické batohy The North Face mají menší vzdálenost mezi bederním pásem a ramenními popruhy. Ramenní popruhy jsou také jinak střižené a tvarované, aby se přizpůsobily ženské postavě. Díky menší vzdálenosti mezi ramenními popruhy nespadnou při používání batohu z ramen. Rozdíl v konstrukci se týká také bederního pásu, který je obvykle o něco lépe polstrovaný a přizpůsobený ženským bokům.

Trekingové a turistické batohy The North Face - bezmezné pohodlí na cestách

Tento komfort je dán především nosným systémem, který je svým způsobem srdcem celého systému. V závislosti na modelu a objemu batohu jsou batohy vybaveny různými nosnými systémy. Z produktů této americké značky stojí za zmínku turistické batohy The North Face, které využívají moderní, lehký systém nastavení zádového panelu - Dyno Lite System™. Jedná se o velmi zajímavou funkci, která umožňuje nastavit zádový panel, aniž byste museli batoh sundávat. Správné větrání zajišťuje speciální úprava zadního panelu v podobě patentu FlashDry™. Jedná se o síťovanou konstrukci, která zajišťuje přirozenou cirkulaci vzduchu. Na druhou stranu hliníkový rám T6 velmi dobře stabilizuje zavazadlo, ale neomezuje vás v pohybu a zaručuje pohodlné nošení.
Výjimečný komfort, který oceníte na cestách, představuje speciálně vyvinutý nosný systém OptiFit™ používaný u batohů s větší kapacitou. Trekingové batohy The North Face se díky intuitivně nastavitelnému nosnému systému rychle a snadno přizpůsobí. Stejný model mohou nosit jak vysoké, tak nízké osoby, stačí upravit vzdálenost mezi popruhy a bederním pásem. Distanční zádový panel je u tohoto modelu zakončen síťovinou, která je umístěna na povrchu měkké pěny. Díky tomu je zajištěna dobrá cirkulace vzduchu. Prodyšnost zase přispívá k udržení příjemného a suchého prostředí u pokožky po delší dobu.

Turistické batohy North Face v nabídce horského obchodu 8a.cz

Náš internetový obchod 8a.cz nabízejí široký sortiment výrobků pro hory, treking a rychlou turistiku. Patří mezi ně turistické batohy The North Face, které nabízejí pohodlí na stezce a odolnost. Batohy jsou vyrobeny z lehkých, ale mechanicky odolných materiálů a úspěšně čelí všem horským dobrodružstvím! Turistické batohy oceníte také pro jejich velmi funkční řešení, které usnadňuje jejich používání. Mezi ně patří mimo jiné komín, který zvětšuje úložný prostor batohu, pohyblivá chlopeň a pláštěnka, která je součástí sady. Kromě toho má mnoho kapes na drobnosti, které si berete s sebou, aby byly přehledné a uklizené. Podívejte se do našeho obchodu 8a.cz a vyberte si ideální model pro vás!

Viz také ženské a mužské turistické batohy od jiných výrobců >>