top

Automatické mačky Climbing Technology

Automatické mačky CLIMBING TECHNOLOGY® jsou nejpokročilejšími verzemi jednotlivých modelů. Takzvané automatické mačky se nejčastěji používají při lezení v ledu a alpském lezení, kde je bezpečné uchycení na botě nezbytné!
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

na stránce
 1. -16%
  Automatické mačky Climbing Technology Hyper Spike

  wish list

 2. -30%
  Automatické mačky Climbing Technology Nuptse Evo

  wish list

 3. -10%
  Mačky Climbing Technology Ice - automatické

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

na stránce
Vymazat

Automatické mačky Climbing Technology

Automatické mačky Climbing Technology zaručuje mimořádně přesné padnutí specializované obuvi. Umožňují také rychlé a snadné oblékání v obtížném terénu. automatické mačky Climbing Technology jsou určeny pro zkušené uživatele, kteří lezou na zimní vrcholy v náročných podmínkách. Konstrukce navržené v Itálii a propracované do nejmenších detailů zaručují vysokou spolehlivost a odolnost. Tyto vlastnosti jsou nepostradatelné v profesionálním vybavení pro náročné horolezce.

Climbing Technology automatické skoby pro speciální úkoly

Přeskáče s automatickým upevněním vyžadují vhodnou horskou obuv. Ty musí být vpředu a vzadu vybaveny speciálně tvarovanými panely (vložkami), které umožňují připevnění úchytů na krample. Všechny tyto boty se také vyznačují vysokou tuhostí podrážky. Díky tomu po nasazení automatických maček Climbing Technology zaručují maximální přizpůsobení a přesnost i při pohybu v prudkém svahu. Při správném upevnění jsou mačky Climbing Technology téměř srostlé s botami, což zaručuje maximální přesnost každého kroku a usnadňuje správné vedení maček i na velmi tvrdém ledu. Díky použití ocelové tyče vpředu a automatické spony vzadu je nasazování a sundávání maček mnohem rychlejší a snazší než u košíkových nebo poloautomatických modelů. To umožňuje efektivnější nasazení maček ve zvláště nepříznivých podmínkách.

Vysokou kvalitu zaručují italské mačky CT®

Přeskáče značky CT® jsou vyráběny v italských továrnách, což zaručuje jejich mimořádně vysokou kvalitu. Díky použití pouze těch nejlepších materiálů a důkladné kontrole kvality jsou automatické mačky Climbing Technology velmi důvěryhodné a oblíbené mezi horolezci a himálajskými horolezci. Nejpokročilejší lezecké modely jsou specializované konstrukce, které mimo jiné umožňují měnit útočné zuby podle konkrétního lezení nebo je po opotřebení jednoduše vyměnit. Značka nabízí i další nezbytné zimní vybavení, jako jsou helmy nebo cepiny Climbing Technology. Nejvyšší kvalita zpracování zajistí, že automatické mačky CT® vás budou provázet po mnoho sezón.