top

Cepíny Climbing Technology

Ledové cepíny CLIMBING TECHNOLOGY® jsou vyráběny výhradně v Itálii z nejkvalitnějších materiálů a v souladu s nejnovějšími požadavky norem EN a UIAA. Nabízí širokou škálu modelů s různými vlastnostmi pro horolezce, horolezkyně a skialpinisty.
Zobrazení Mřížka Seznam

15 výrobky

na stránce
 1. -10%
  Sada mačky Nuptse Evo + čepin Alpin Tour

  wish list

 2. -15%
  Turistický cepín Climbing technology Alpin Tour Plus

  wish list

 3. -16%
  Cepín Climbing Technology Hound Plus

  wish list

 4. -16%
  Cepín Climbing Technology Dron Plus

  wish list

 5. -15%
  Cepín Climbing Technology Agile Plus

  wish list

 6. -23%
  Cepín Climbing Technology Alpin Tour Light - grey

  wish list

 7. -15%
  Cepín Climbing Technology Alpin Tour - red

  wish list

 8. -10%
  Ledovcový cepín Climbing Technology North Couloir

  wish list

 9. -10%
  Cepín Climbing Technology North Couloir Adze

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

15 výrobky

na stránce
Vymazat

Přilba s horolezeckou technologií - základ bezpečnosti v horách

Pohyb na horských stezkách v zimě vyžaduje získání specifických dovedností i vhodného vybavení. To vám pomůže bezpečněji se pohybovat na zasněžených a zledovatělých stezkách i mimo ně. Ať už se chystáte na zimní trek, plánujete zdolat o něco vyšší vrchol, nebo budete lézt v ledu, budete potřebovat správné mačky a cepín či cepíny. Climbing Technology je značka, která nabízí celou řadu modelů pro různé účely. Vhodné cepíny najdou jak začátečníci, tak zkušení lezci se specifickými požadavky. Líce se při zimním lezení a turistice používají mnoha různými způsoby. Poskytují oporu, jistí v případě ztráty rovnováhy, pomáhají zastavit pád a umožňují uživateli překonat nejobtížnější a nejstrmější úseky. Způsob jejich použití však závisí na samotné sekerce.

Vysokohorské turistické přilby od společnosti Climbing Technology

Většina šeků v nabídce italského výrobce je vynikající pro vysokohorskou turistiku. Jedná se o jedny z nejoblíbenějších modelů, které se často vyskytují na zimních stezkách. Mírně zakřivené rukojeti z lehké slitiny jsou ideální pro mírné svahy i strmý terén. Celková kvalita je také velmi solidní. Ostré hroty hrotů se snadno zaříznou i do zmrzlého sněhu a poskytují bezpečnou oporu a jištění ve strmém terénu. Spolehlivé nože vám pomohou překonat nejnáročnější úseky a zároveň poskytnou brzdnou sílu v případě nečekaného pádu. Mnoho modelů je vybaveno poutky na zápěstí, která účinně eliminují riziko náhodného upuštění sekery. Některé osy Climbing Technology jsou navíc ve spodní části tyče vybaveny gumovým madlem, které ještě více usnadňuje jejich ovládání na náročných úsecích.

Budka pro lezení v ledu od společnosti Climbing Technology pro maximální přesnost

Značka nabízí také specializované modely pro lezení v ledu. Lezecké cepíny Climbing Technology připravené pro zkušené lezce se vyznačují velmi silným ohybem holeně. Jejich konstrukce umožňuje výměnu lopatek, které lze přizpůsobit typu zdolávané trasy a také je vyměnit za nové, pokud jsou předchozí opotřebované. Ať už lezete ledopády, slídové terény nebo dáváte přednost drytoolingu, Climbing Technolgoy Cheque se jistě přizpůsobí vašim potřebám. Kromě vyměnitelných čepelí mohou být lezecké šachy obvykle vybaveny závažím, které zajišťuje správné vyvážení celku, podpěrami pro ruce nebo šachovými výpady.

Modely pro parašutisty

Ledové cepíny Climbing Technology se vyznačují především nízkou hmotností. Používají se pouze na nejtěžších úsecích výstupů, většinu cesty obvykle stráví připnuté k batohu. Minimalistická konstrukce se dobře osvědčuje při rychlých lyžařských výletech a poskytuje dodatečnou bezpečnost při strmých výstupech. Jsou také ideální volbou pro každého, kdo používá sekeru jen příležitostně na vybraných úsecích zimních tras.

Koupit sekeru Climbing Technology v obchodě 8a.cz

Nabízíme kompletní sortiment nejnovějších cepínů přímo od italského výrobce. V našem obchodě najdete turistické sekery pro začátečníky, pokročilejší modely pro náročné vysokohorské cesty a specializované sekery do ledu. Vysoce kvalitní zpracování a osvědčené materiály se promítají do maximální spolehlivosti v terénu, ať už si vyberete jakýkoli typ skipu. Nabízíme také potřebné příslušenství pro vaše cepíny, které vám zajistí dlouhé a pohodlné používání.

Podívejte se na produkty Climbing Technology a další:

Cepíny Climbing Technology Turistické cepíny Climbing Technology Ledovcové cepíny Climbing Technology Skialpové cepíny Climbing Technology