top

Zimní čepice Arcteryx

Zimní čepice Arcteryx ® jsou univerzální modely čepic - vzorované i hladké, klasické čepice nebo hřejivé čepice s bambulí - které budete nosit jak na horách, tak i pro každodenní použití. Flexibilní, pohodlné a velmi teplé!
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

 1. -10%
  Zimní čepice Arcteryx Rho Lightweight Wool Toque - amaranthus
  Zimní čepice Arcteryx Rho Lightweight Wool Toque - amaranthus
  včetně DPH 979Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1019 Kč (-3%)
  Doporučená cena výrobce 1099 Kč (-10%)

  wish list

 2. Čepice Arcteryx Grotto Toque - dark magic

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

Vymazat

Zimní čepice Arcteryx - univerzální design

Značka Arcteryx je výrobcem outdoorového oblečení a obuvi, který je uznáván pro svou nekompromisní kvalitu. Nejinak je tomu u Čepice Arcteryx Zimní modely jsou vyrobeny pouze z vysoce kvalitních tkanin s vlastnostmi požadovanými aktivními lidmi. Poskytují maximální tepelný komfort při venkovních aktivitách. Modely jsou ideální na trekking, lyžování i do města. Zimní čepice Arcteryx jsou také udržitelnou volbou. Jsou vyrobeny nejen z vlny, která je biologicky odbouratelným a ekologickým produktem, ale také z recyklovaných syntetických vláken. Tím se minimalizuje uhlíková stopa výrobního procesu a potřeba primárních syntetických materiálů. Ty se vyrábějí z fosilních paliv, jejichž těžba je obzvláště škodlivá pro životní prostředí.

Všestranné modely pro různé činnosti

Zimní čepice Arcteryx jsou určeny pro širokou škálu aktivit s různou mírou náročnosti. Co mají společného? Především vynikající kvalita zpracování, díky níž jsou klobouky mimořádně odolné, takže nás mohou provázet po mnoho sezón. Jejich klíčovou vlastností je však funkčnost. Tkaniny, ze kterých jsou klobouky kanadské značky vyrobeny, jsou mimořádně hřejivé. Dokonale izolují od chladu a zároveň jsou prodyšné. Proto se nemusíme bát ani ochlazení, ani přehřátí citlivé oblasti hlavy. Většina modelů je vyrobena z vlny nebo s jejím přídavkem. Toto přírodní vlákno má totiž antibakteriální účinky. Díky těmto vlastnostem zůstává tkanina déle svěží! Zimní čepice Arcteryx také umožňují účinnou absorpci a odpařování potu z pokožky během cvičení. Výsledkem je příjemně suchá pokožka.

Zimní čepice Arcteryx v nabídce horského obchodu 8a.cz

V nabídce našeho obchodu najdete široký výběr modelů zimních čepic kanadské značky. Jejich vynikající kvalita zpracování s vysoce kvalitními tkaninami vás ochrání před ztrátou tepelného komfortu. Modely s univerzálními vlastnostmi budou dobře fungovat v horách i ve městě. Kolekci tvoří dámské i Pánské zimní čepice Arcteryx Každý si tak najde model, který bude dokonale vyhovovat jeho preferencím!