top

Xtorm

Xtorm je jedním z předních evropských výrobců powerbank a solárních panelů. Tato nizozemská značka nabízí špičkové výrobky pro cestovatele, turisty, horolezce i pro každodenní použití.
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

 1. Kabel Xtorm USB - USB-C (1m) - black
  Kabel Xtorm USB - USB-C (1m) - black
  včetně DPH 467Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 415Kč +13%
  Doporučená cena výrobce 467Kč 0%

  wish list

 2. Kabel Xtorm Xtreme USB - USB-C (1,5m)
  Kabel Xtorm Xtreme USB - USB-C (1,5m)
  včetně DPH 524Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 466Kč +13%
  Doporučená cena výrobce 524Kč 0%

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

Vymazat

Xtorm - elektrická energie, kdekoli ji potřebujete

V dnešní době je elektřina nezbytná. Lidé, kteří stojí za značkou Xtorm, si to dobře uvědomují a jejich posláním je poskytovat přístup k elektřině kdekoli a kdykoli. Používáte v práci notebook nebo tablet? Potřebujete během dlouhého dne nabít svůj smartphone? Vaše čelovka, kterou si berete na hory, má vestavěný akumulátor a nabíjí se přes USB? Nebo jen potřebujete spolehlivý zdroj energie během výpravy mimo civilizaci? Všechny tyto potřeby můžete splnit s powerbankami a solárními panely Xtorm!

Značka byla založena v roce 2008 s cílem poskytovat aktivním lidem elektřinu všude tam, kde ji potřebují. Xtorm je součástí větší nizozemské společnosti Telco Accessories. Rychlý růst popularity a potřeba poskytovat stále více výrobků vedly značku v roce 2016 k přestěhování do větších kanceláří a skladů. V roce 2019 získala společnost Xtorm v Nizozemsku více než 17 obchodních ocenění. Ty ocenily jak rychlý růst společnosti, tak inovaci výrobků a vysokou kvalitu. V současné době společnost Xtorm prodává své výrobky ve více než 60 zemích. Je také předním výrobcem energetického příslušenství na evropském trhu a neustále roste.

Spolehlivý výkon za všech podmínek

Powerbanky hrají v nabídce značky Xtorm hlavní roli. Modely, které se liší kapacitou, jsou vhodné pro mnoho aplikací. Větší powerbanky mohou snadno napájet notebook, menší, které se vejdou do kapsy, jsou ideální pro nabíjení smartphonu během náročného dne. K dispozici jsou jak modely pro každodenní použití, tak zesílené produkty, které optimálně fungují při outdoorových výletech. Na delších výpravách se solární panely Xtorm jistě stanou nepostradatelnými. Přenosné modely lze připnout k batohu a nabíjet klíčové vybavení za slunečného dne. Větší solární panely se vám budou hodit při dlouhých pobytech mimo civilizaci, kdy potřebujete napájet počítač, vysílače GPS nebo jiné nezbytné vybavení. Nabídku značky Xtorm doplňují klasické nabíječky a adaptéry, které umožňují používat elektrickou síť téměř ve všech zemích světa. To je optimální řešení pro cestovatele, kteří navštěvují nejexotičtější kouty naší zeměkoule.

Produkty Xtorm v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr nejlepších powerbank a solárních panelů Xtorm. Zaměřujeme se na výrobky připravené pro outdoor i pro aktivní dny v městském prostředí. Každý model Xtorm se vyznačuje nejvyšší kvalitou zpracování, která se projevuje vysokou spolehlivostí. Výrobky jsou připraveny pro extrémní podmínky a lze je používat při teplotách hluboko pod nulou. Výběrem produktů Xtorm si můžete být jisti, že jsou použity nejnovější dostupné technologie. Díky tomu je nabíjení mnohem rychlejší a samotné vybavení lehčí a skladnější.