top

Wacaco

Wacaco to jsou především inovativní přenosné kávovary, díky kterým připravíte lahodné espresso v každém koutě světa. Kompaktní rozměry a nízká hmotnost znamenají, že si je můžete vzít s sebou do kufru na dovolenou nebo do batohu na Váš výlet do přírody.
Zobrazení Mřížka Seznam

12 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

12 výrobky

Vymazat

Wacaco - stvořeno pro milovníky kávy

Jestliže jste znalci kávy a milujete cestování, outdoorové výpravy nebo horské expedice, příslušenství Wacaco vás jistě potěší. Najdete zde vše, co potřebujete, abyste si mohli vychutnat lahodné espresso kdekoli na světě. Díky minimálním rozměrům a nízké hmotnosti nabízených modelů si je můžete vzít doslova kamkoli s sebou. Místo pro kávovar se najde jak v kufru připraveném na prázdninovou cestu, tak i v trekingovém batohu, když vyrazíte na trochu delší túru. Pokud je to ta nejlepší káva, která vás po ránu nabudí, vyplatí se udělat si pro ni místo v zavazadle. Jedinečné modely kávovarů Wacaco a další příslušenství pro přípravu kávy jsou dokonalé výrobky. Kombinují dokonalou konstrukci s moderním designem, díky čemuž jsou vhodné pro venkovní i každodenní použití.

Historie značky

Stejně jako u všech inovativních značek, i u společnosti Wacaco vše začalo geniálním nápadem. V roce 2012 si Hugo Cailleton na služební cestě objednal v hotelu espresso a zjistil, že jeho chuť není příliš dobrá. Začal tedy přemýšlet o tom, jak připravit dokonalou kávu za všech okolností. Protože měl bohaté zkušenosti s navrhováním běžných kávovarů, rychle prověřil možnosti dostupné na trhu a zjistil, že je zde velká mezera. Nabízená řešení ho neuspokojovala. Kávovary byly příliš složité na obsluhu, neměly správnou teplotu kávy nebo jejich chuť nebyla ideální. Následující rok proto strávil navrhováním a testováním různých přenosných kávovarů vlastní konstrukce. Výsledkem bylo 10 různých prototypů, které testoval jak Hugo sám, tak jeho skupina přátel. Jakmile v roce 2013 našel optimální řešení - Minipresso - zrodila se značka Wacaco. Tento model, extrémně kompaktní a vyrobený z pevných materiálů, dnes tvoří základ nabídky společnosti.

Výrobky značky Wacaco si můžete zakoupit online na 8a.cz

Nabízíme široký výběr produktů Wacaco. Kromě nejoblíbenějších přenosných kávovarů Minipresso a Nanopresso jsou v jejich nabídce také termohrnky na kávu, mini termosky a mnoho dalšího příslušenství nezbytného pro všechny labužníky dobré kávy. Kvalitní materiály a moderní design z nich dělají skvělou volbu pro výlety do přírody i do práce, když nemáme přístup ke kvalitnímu kávovaru. Podívejte se, jak chutná pravé espresso!