top

UYN

UYN - Unleash Your Nature je značka jedinečného sportovního oblečení. Její sortiment zahrnuje funkční spodní prádlo a oblečení pro běh, cyklistiku, lyžování a mnoho dalších aktivit. Výrobky UYN se vyznačují především nejnovější italskou technologií a vynikajícím designem.
Zobrazení Mřížka Seznam

54 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

54 výrobky

Vymazat

UYN - Unleash Your Nature

Jedná se o jedinečnou značku s italskými kořeny, jejíž historie sahá až do roku 1950, kdy Luigi Redini se svým otcem a bratrem založil první továrnu. V následujících letech se společnost dynamicky měnila. Dnes se sídlo společnosti a nejmodernější testovací střediska nacházejí ve městě Asola v severní Itálii. Značka UYN je známá především designem a výrobou špičkového sportovního oblečení. Díky použití nejmodernějších technologických řešení a nejlepších návrhářů s dlouholetými zkušenostmi vzniká oblečení, které je ideální pro širokou škálu sportovních aktivit, jako je běh, cyklistika, lyžování a mnoho dalších.

Mezi profesionálními sportovci i amatéry je velmi ceněné funkční spodní prádlo UYN. Poskytuje tělu optimální podmínky při extrémní fyzické námaze. Přiléhavý střih a speciální struktura materiálů rychle odvádí vlhkost od pokožky. Vysoká elasticita zase zajišťuje velkou volnost pohybu. K dispozici jsou také ultralehké bundy, mikiny a trička UYN, které jsou ideální pro trénink a závody. Sortiment italského výrobce byl rozšířen také o obuv. Boty UYN nabízejí výjimečnou lehkost. Vyznačují se také použitými materiály svršku. Panely a v některých případech i celý svršek jsou vyrobeny z látek z přírodních vláken, a to jak z rostlinných, tak z merino vlny. Díky tomu se boty vyznačují vysokou mírou flexibility a zároveň poskytují výjimečný výkon.

Jak vznikají produkty UYN?

Celý proces návrhu začíná znalostí potřeb sportovců. Nemá přece smysl zavádět nový typ oblečení, pokud ho nikdo nepotřebuje. Oblečení UYN je vždy vytvořeno tak, aby uživatelům poskytovalo ještě větší pohodlí při používání. Je navrženo tak, aby vám umožnilo rychleji překonávat více kilometrů, rychleji odvádělo vlhkost nebo poskytovalo větší pohodlí. Toho všeho je dosaženo pomocí nejmodernějších dostupných technologií. Vhodný design je nedílnou součástí procesu vytváření nových produktů. Vždyť každý kus oblečení by měl nejen plnit svou funkci, ale také mít jedinečný styl. Pouze ty nejpropracovanější oděvy vám poskytnou plné uspokojení z tréninku. To se pojí i se zajištěním optimálního střihu, který nenarušuje plynulost pohybu. Oblečení UYN navrhují od základu vizionáři, inženýři a specialisté na 3D vizualizaci, takže každý výrobek má pevný teoretický základ a použitá řešení nejsou založena na experimentech, ale na spolehlivých datech.

Značka UYN neustále vyvíjí nové technologie. Pokrok v oblasti syntetických vláken je možný pouze díky pečlivému výzkumu. Proto laboratoře značky pracují na plné obrátky, aby mohly nabídnout oděvy s ještě lepšími vlastnostmi. Návrh a výzkum jsou pouze první fází vývoje nového výrobku. Dříve nebo později přijde okamžik, kdy se vyrobí první prototypy. Bundy, mikiny a trička UYN získávají skutečnou podobu. Dokonalý střih látky, správné prošití nebo v neposlední řadě správné spojení jednotlivých panelů činí každý další oděv UYN tak jedinečným. Takto vyrobené prototypy jsou podrobeny detailnímu testování sportovci. Měří se jejich účinnost a výkonnost v extrémních podmínkách.

Vysoká kvalita a ekologie

Všechny fáze navrhování a výroby oděvů UYN probíhají v Evropě. Díky tomu je mnohem snazší pečlivě kontrolovat kvalitu výrobků v každé fázi jejich vzniku, od jednotlivých vláken až po hotové tričko nebo bundu. Případné nedostatky se objevují již ve fázi návrhu nebo výroby. Chyby je také možné velmi rychle opravit, aniž by bylo nutné měnit celý výrobní cyklus. Blízkost továren, laboratoří a vývojových středisek usnadňuje logistiku. Koncentrace celého procesu do menšího prostoru má také pozitivní dopad na životní prostředí. Šetří se energie jak při dodávkách materiálů pro výrobu, tak při přepravě hotových výrobků k zákazníkům.

Vysoce kvalitní výrobky UYN - obchod 8a.cz nabízí širokou škálu modelů

V naší nabídce najdete různorodé výrobky přímo od italských návrhářů. Perfektně padnoucí střihy zajišťují maximální pohodlí při nošení bez ohledu na vykonávanou aktivitu. Tkaniny vyrobené nejmodernější technologií účinně odvádějí vlhkost a jsou příjemné na dotek. Bundy, mikiny, trička nebo sportovní spodní prádlo UYN jsou skvělou volbou pro všechny milovníky fyzické aktivity a sportovce, kteří hledají oblečení nejvyšší kvality.