top

Ultimate Direction

Ultimate Direction je značka, která nabízí propracované vybavení na běhání. Prozkoumejte batohy, běžecké opasky a držáky na láhve, které se Vám osvědčí při tréninku a běžeckých závodech a zajistí dostatečnou hydrataci pro Váš organismus.
12
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

12 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

12 položek

na stránce

Ultimate Direction – batohy a příslušenství pro běžce

Ultimate Direction je značka, která je od počátku stoprocentně zaměřená na běh. Od roku 1985 nabízí běžeckým nadšencům řešení, která jim umožňují pohodlně přepravovat nejnutnější věci na závodech i při tréninku. Od svého založení vychází ze zkušeností a potřeb profesionálních běžců. V průběhu let byla společnost vždy v čele a přinášela na trh inovativní řešení pro všechny běžecké nadšence. První běžecké batohy s hydrovaky na ultra vzdálenosti, běžecké opasky s lahvemi na vodu nebo držáky umožňující pohodlné uložení malé lahve při kratších běžeckých trénincích - všechny tyto produkty uvedla značka Ultimate Direction na trh jako jedna z prvních na světě. Za více než 30 let na trhu zažil výrobce lepší i horší chvíle. Dnes je díky úzké spolupráci s předními ultraběžci jednou z předních značek v oblasti designu a výroby vybavení pro horské běžce.

Propracované batohy Ultimate Direction pro běžce

Americká značka se specializuje na navrhování batohů a běžeckých vest. Její nabídka zahrnuje modely různých velikostí, které jsou ideální pro všechny vzdálenosti. Do nejmenších běžeckých batohů se vejde jen hydrovak s vodou nebo měkké láhve a několik základních věcí. Jsou ideální pro střední vzdálenosti a závody, kde chcete omezit výbavu na minimum. Větší modely Ultimate Direction byly navrženy pro běžce na ultra dlouhé tratě a lidi, kteří se vydávají na delší běžecké výlety do hor. Větší komora poskytuje prostor pro mapu, nepromokavou bundu, něco teplého na sebe, jídlo navíc nebo lékárničku. Umožňuje také připojit běžecké hole, když je nepotřebujete. Všechny součásti běžeckých batohů jsou navrženy s ohledem na běžce. Lze je přizpůsobit tvaru vaší postavy. Kapsy na měkké lahvičky a energetické gely jsou snadno přístupné, aniž byste museli batoh sundávat. U větších modelů lze náklad dokonale stabilizovat pomocí stahovacích šňůr a pružných popruhů. Tyto modely, testované profesionálními běžci, jsou ideální nejen pro závody, ale především pro každodenní trénink.

Běžecké opasky a další běžecké doplňky od Ultimate Direction

Značka nabízí také další běžecké příslušenství. Z nich určitě stojí za zmínku držáky na láhve, které jsou ideální pro kratší běhy. Malá láhev s nápojem v ruce vám umožní zbavit se běžecké opasky i batohu. Držáky na láhve Ultimate Direction jsou často vybaveny malými kapsami, do kterých lze uložit také klíče, chytrý telefon nebo doklady. Díky tomu budete mít všechny potřebné věci jako na dlani. Mnoho lidí také volí běžecké opasky. Najdete mezi nimi minimalistické modely, které pojmou pouze gely a malou měkkou láhvičku. Ty větší nabízejí větší kapsu na vybavení a místo na láhve. Ať už si vyberete jakoukoli verzi, určitě vám poskytne vysokou úroveň pohodlí na stezkách a cestách, takže váš běžecký trénink bude ještě příjemnější.

Dostatečná hydratace během běhu je nezbytná

Při delším tréninku je nezbytné udržovat hydrataci. To je důležité zejména v létě, kdy vysoké teploty přispívají ke ztrátě vody z těla. Pak bude i na kratších vzdálenostech nutný rychlý přístup k nápojům - izotonickým nebo energetickým. Pro běžce je největším problémem přeprava vody a nápojů tak, aby nepřekážely při běhu. Zavazadlo poskakující při každém kroku je to nejhorší, co se vám může stát během odpoledního tréninku, o soutěži nemluvě. Proto všechny batohy a opasky značky Ultimate Direction perfektně padnou. Hydrovaky s vodou a měkké láhve se drží těsně u těla a dokonale sledují každý pohyb běžce. Snadný přístup k nápojům po celou dobu nám umožňuje udržet si maximální výkon i při delších trénincích a závodech.

Ambasadoři značky Ultimate Direction

Mezi lidmi, které tento výrobce podporuje, patří nejlepší ultraběžci na světě. Stačí zmínit takové osobnosti jako Anton Krupička nebo Scott Jurek, kteří jsou dobře známí nejen v běžecké komunitě. Spolupráce s nimi funguje oběma směry. Na jedné straně dostávají běžci nejlepší dostupné vybavení. Prototypové modely, moderní materiály a konstrukční řešení vytvořená speciálně pro jejich individuální potřeby jim umožňují dosahovat ještě lepších časů. Na druhou stranu designéři značky Ultimate Direction získávají přesné informace o potřebách běžců. Jak se mění běžecké trendy, může výrobce dokonale přizpůsobit vybavení a jeho design potřebám běžců. Zkušenosti největších světových běžeckých celebrit se promítají do dokonale padnoucích batohů a běžeckých opasků. Ať už potřebujete mít u sebe jen jednu měkkou láhev, klíče a doklady na krátký trénink, nebo se chystáte na několikadenní ultramaraton, sortiment americké značky vám jistě nabídne řešení, která jsou ideální pro obojí.