top

Turistické boty Hanwag

Turistické boty Hanwag ® jsou na jedné straně velmi odolné, čerpají z patentů vyšších horských modelů, a na druhé straně jsou extrémně pohodlné, lehké a pohodlné - jsou ideální pro jednodušší trasy a každodenní nošení.
Zobrazení Mřížka Seznam

11 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

11 výrobky

na stránce
Vymazat

Hanwag turistická obuv - 100 let zkušeností

Hledáte turistické boty? Nepotřebujete těžký model na trekking? Zajímají vás lesní cesty a jednodušší stezky? Pak jste na správném místě, protože turistické boty Hanwag jsou souhrnem vynikajících kvalitních materiálů a stoletých zkušeností značky. Díky tomu poskytují turistické boty Hanwag vysokou úroveň pohodlí a výjimečnou odolnost. Mnoho let výroby pokročilých trekingových a vysokohorských modelů nám umožnilo získat zkušenosti, které přinášejí ovoce v turistických konstrukcích značky. Vysoká úroveň tlumení, podpora klenby nohy a hlezenního kloubu jsou jen některé z vlastností těchto bot vynikající kvality. Turistická obuv značky Hanwag se vyznačuje také mimořádnou lehkostí, která má výrazný vliv na snížení únavy našich nohou. Výběrem modelů tohoto renomovaného výrobce můžete překonat ještě větší vzdálenosti, aniž byste museli obětovat pohodlí, a to jak v létě, tak v zimě!

Moderní komfortní technologie!

Při výběru turistické obuvi se vyplatí zvolit takovou, která nám poskytne maximální pohodlí. Doprovodí nás na stovky kilometrů dlouhých cestách. Výrobce pro své zákazníky připravil jak nízké, tak vysoké modely turistických bot Hanwag Bez ohledu na střih jsou turistické boty Hanwag vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Svršky byly vytvořeny z vysoce kvalitní kůže nebo lehkých a odolných syntetických materiálů. Výrobce je chránil membránou GORE-TEX®. Má nejen chránit naše nohy před promočením, ale také umožnit jejich pohodlnou prodyšnost. Nelze popřít, že jedním z nejdůležitějších prvků každé turistické obuvi je její podrážka. Je to jediný kontaktní bod mezi chodidly a zemí. Turistické boty Hanwag musí mít maximální přilnavost a nízký stupeň oděru, aby nám dlouho sloužily. Pro zajištění výše uvedených vlastností použil výrobce osvědčené pryžové směsi Vibram® a Michelin® a také vlastní originální řešení.

Hanwag turistické boty v internetovém obchodě 8a.cz!

V nabídce našeho obchodu najde každý turista svou vysněnou turistickou obuv Hanwag. Můžete si vybrat nízký i vysoký model. Svršky jsou vyrobeny z odolné kůže nebo dokonale prodyšných syntetických materiálů, což umožňuje přizpůsobit je teplotám panujícím venku. Ať už si vyberete jakoukoli, všechny turistické boty Hanwag budou svým budoucím uživatelům poskytovat maximální pohodlí. Jejich výběrem sázíte na konstrukci propracovanou do nejmenšího detailu! Díky více než 100 letům zkušeností je značka zárukou, že tyto boty budou vaším společníkem na vašich dobrodružstvích po několik dalších sezón.