top

Hanwag

Značka Hanwag je jedním z předních výrobců trekové, outdoorové a horské obuvi. Nabízíme široký výběr bot Hanwag do každého terénu. Internetový obchod 8a.cz je místem, kde najdete model nejen na expedici, ale i pro každodenní nošení. Prohlédněte si jedinečné modely se skvělým designem a vysokou odolností.
97
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 97

na stránce
 1. -15%
  Tkaničky Hanwag Lace 140 cm - red

  wish list

 2. -35%
  Vložky do bot Hanwag Leather Footbed

  wish list

 3. -20%
  Dámské outdoorové boty Hanwag Arnside - petrol/mint

  wish list

 4. -22%
  Outdoorové boty Hanwag Arnside - olive/black

  wish list

 5. -17%
  Turistické boty Hanwag Blueridge ES - asphalt/yellow

  wish list

 6. -19%
  Trekové boty Hanwag Banks GTX - asphalt/green

  wish list

 7. -19%
  Trekové boty Hanwag Tatra II GTX - asphalt

  wish list

 8. -15%
  Boty Hanwag Makra Light GTX - seablue/orange

  wish list

 9. -20%
  Boty Hanwag Makra Light GTX - asphalt/orange

  wish list

 10. -18%
  Boty Hanwag Ferrata Light Low GTX - asphalt/black

  wish list

 11. -19%
  Trekové boty Hanwag Lhasa II - chestnut/asphalt

  wish list

 12. -30%
  Trekové boty Hanwag Banks GTX - black/blue

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 97

na stránce

Hanwag - klasické pohorky

Pokud hledáte kvalitní obuv pro outdoorové výpravy, v nabídce tohoto výrobce ji určitě najdete. Bavorská značka nabízí špičkové trekové boty a pohorky. Jsou velmi oblíbené u zkušených turistů, ale také u lidí, kteří s horami teprve začínají. Široká nabídka modelů zahrnuje téměř všechny typy outdoorové obuvi. Od vysokohorské obuvi až po lehké outdoorové boty, které se skvěle hodí na kempování pod stanem. Hanwag pohorky jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů a mnoho modelů se stále vyrábí ručně. Značka je proslulá svými klasickými modely se svrškem z hrubé lícové kůže. V dnešní době si však díky široké nabídce vybere pohodlný model každý milovník trekkingu. Boty Hanwag GORE-TEX s moderním designem jsou skvělé po celý rok a poskytují vynikající ochranu před deštěm nebo sněhem. Bez ohledu na to, zda potřebujete lehké boty na léto nebo všestranný celoroční trekingový model, který poslouží i v zimě, v nabídce značky je jistě najdete.

Hanwag - co je to za společnost?

„Zrozené v Bavorsku – nosí se po celém světě”. Tento krátký slogan vystihuje podstatu značky, která již 100 let vyrábí spolehlivou turistickou a trekingovou obuv. Historie tohoto výrobce je zcela odlišná od mnoha moderních značek, které se během krátké doby od svého založení začaly rozšiřovat po celém světě. Není spojena ani s velkolepými průlomy nebo konkrétní technologií, která změnila její směr. Hanwag je naopak zářným příkladem stabilního a udržitelného rozvoje společnosti. Neustále usiluje o dokonalou trekovou botu a získává při tom zkušenosti. Získává si také věrné zákazníky, kteří oceňují pohodlí a vysokou kvalitu výrobků. Historie značky se začala psát v roce 1921, kdy Hans Wagner otevřel malou obuvnickou dílnu. V průběhu let si společnost hledala vlastní cestu. Ačkoli boty do hor vždy stály v popředí zájmu, značka během své dlouhé historie vyráběla také boty pro lyžování, lezení a paragliding. Po všechny tyto roky však značka zůstala věrná svým zásadám - snaze o dokonalost a špičkovou kvalitu. Proto jsou všechny továrny Hanwag stále umístěny v Evropě. Díky tomu lze každý model dokonale zkontrolovat a turistické boty této značky jsou tak oblíbenou volbou pro milovníky trekkingu po celém světě.

Přizpůsobení boty noze je základem pohodlí

Díky bohatým zkušenostem v oblasti designu a výroby outdoorových bot německý výrobce Hanwag nabízí mnoho modelů. Liší se nejen vzhledem nebo použitými materiály. Především se vyrábějí z několika typů speciálních kopyt. Proto se mnoho lidí, kteří mají problémy s výběrem obuvi, často rozhoduje pro výrobky tohoto výrobce. V nabídce najdete modely se standardním střihem, ale i o něco užší nebo širší modely. Pohodlné boty Hanwag ve verzi bunion byly připraveny pro osoby trpící vbočenými palci (hallux valgus). Díky tomu si může každý člověk naplno užít trekking na stezkách. Minimalizace nebo úplná eliminace tlaku na chodidlo znamená vysoký komfort a možnost urazit více kilometrů na stezkách. Užší modely nabízejí vynikající kontrolu při každém kroku. Díky tomuto řešení nečiní problémy ani pohyb v náročném kamenitém terénu. Každý krok je jistý a nehrozí uklouznutí.

Obuv Hanwag je ideální do každého terénu

Modely vyráběné touto značkou jsou rozděleny podle účelu. Každá z nich je přiřazena k určitému terénu, ve kterém se obuv nejlépe osvědčí. To úzce souvisí s tuhostí podrážky. Nejtvrdší a zároveň nejpokročilejší jsou kvalitní horolezecké boty Hanwag určené pro použití ve vyšších nadmořských výškách. Tyto typy modelů se dobře hodí pro turistiku a horolezectví. Jsou kompatibilní s poloautomatickými nebo automatickými mačkami, takže jsou ideální pro použití v zasněžených podmínkách. Díky vysoké tuhosti jsou tyto modely ideální pro použití na strmých svazích. Na dlouhé túry po turistických stezkách, ale nejen na ně, se nejlépe hodí trekové boty Hanwag Klasické vzory jsou skvělé pro oporu nohy při pohybu s těžkým batohem. Úspěšně kombinují boční stabilitu kotníku s flexibilitou vpřed a vzad. Díky tomu chrání nohy před snadným zkroucením a poskytují stabilitu potřebnou pro chůzi. Podrážky Vibram® se často používají v trekových botách tohoto výrobce. Ty se vyznačují vysokou přilnavostí v rozmanitém terénu a odolností. To je při chůzi po stovkách kilometrů na stezkách nezbytná vlastnost. Další skupina výrobků je určena do lehčího terénu boty pro turisty Hanwag Jsou vynikající volbou pro lehčí túry i pro cestování.

Hanwag - boty nejvyšší kvality, které si můžete zakoupit na 8a.cz

Bez ohledu na to, který model si vybereme, můžeme si být jisti, že bylo vynaloženo veškeré úsilí, aby obuv splňovala nejvyšší standard. Byly splněny jak v oblasti zpracování, tak v oblasti přizpůsobení se noze. Naprostá většina uživatelů, kteří vyzkouší boty tohoto výrobce, mu zůstane věrná po několik dalších sezón. Názory stovek milovníků trekkingu, horolezectví a dalších aktivit potvrzují jejich vysokou kvalitu a pohodlí. Lpění na tradici nevylučuje použití nejnovějších konstrukčních řešení. Většina modelů je chráněna proti vodě membránou GTX. Tato tenká vrstva umístěná mezi podšívkou a svrškem způsobila revoluci na outdoorovém trhu. Proto se snažíme poskytovat široký výběr modelů Hanwag Turistický obchod 8a.cz vám umožní vybrat si model, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.