top

Turistické batohy Salomon

Turistické batohy SALOMON jsou lehké a maximálně funkční. Použití moderních materiálů a nosných systémů založených na běžících vestách vedlo k vytvoření jedinečných modelů. Vyberte si batoh, který vám dokonale padne!
Zobrazení Mřížka Seznam

11 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

11 výrobky

na stránce
Vymazat

Nová generace turistických batohů Salomon!

Pokud si pod pojmem batoh představíte velký, těžký expediční model s nespočtem přihrádek, pak vás možná řada batohů Salomon překvapí. Turistické batohy Salomon vycházejí z technických horských batohů, a to jak stylem, tak konstrukcí. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly optimální pohodlí na stezce i na cestách. Turistické modely se vyznačují pohodlným nosným systémem, funkčními konstrukčními řešeními a odolností proti mechanickému poškození. Díky tomu jsou to velmi univerzální modely. Mnoho turistických batohů obsahuje prvky, které se osvědčily u běžeckých batohů Salomon Ta nabízí skvělý střih a rychlý přístup do kapes, takže můžete mít při běhu potřebné věci po ruce.

Co si zamilujete na turistických batozích Salomon?

Především pro jejich vysokou funkčnost. Lehkou konstrukci batohů Salomon ocení zejména turisté, kteří rádi chodí na túry nalehko, tedy s co nejmenší váhou. Turistické batohy Salomon jsou pro tento účel ideální. Díky kompaktním modelům si je snadno sbalíte na rychlý víkendový výlet do hor. I v náročném terénu se můžete pohybovat rychleji a dynamičtěji s minimem zavazadel. Na tom se nemalou měrou podílejí zkušenosti společnosti Salomon s běžeckým vybavením. Tyto zkušenosti vedly k řadě řešení, která se osvědčila i při rychlých túrách a v batozích řady Hiking.

Budoucí technologie používané turistickými batohy Salomon

Turistické batohy Salomon jsou založeny na několika různých nosných systémech, které nabízejí vynikající přizpůsobení a výkon. Systém Motion Fit zajišťuje, že batoh těsně přiléhá k tělu uživatele. Toho je dosaženo tím, že ramenní popruhy a zádová část jsou tepelným tvarováním přizpůsobeny tělu. Díky tomu se modely i při plném naložení dokonale přizpůsobí zádům a plynule následují naše pohyby. Nejvyšší modely jsou vybaveny nosným systémem Airvent Ergoflow, který kromě vysoké stability nabízí také zvýšené proudění vzduchu, a tím ještě účinnější ventilaci. Nosný systém Ergoflow je dokonalým řešením pro ty, kteří chtějí být při své turistice rychlí!

Univerzálnost a funkčnost

Turistické batohy Salomon mají mnoho kapes pro uspořádání vašeho vybavení. Své vybavení tak budete mít vždy po ruce a snadno ho najdete. Kromě kapes v klopě můžete využít také kapsy na bederním pásu a elastické boční kapsy. Určitě v něm najdete dostatek místa pro uložení telefonu, dokumentů nebo mapy. Velmi praktické jsou kapsy z pružného materiálu zakončené stejně pružným lemováním. Ačkoli jsou na první pohled nenápadné, jsou velmi prostorné. Některé modely mají funkční odnímatelnou klapku. Použijte ji ke zvýšení kapacity, když potřebujete přenášet více vybavení. Všechny turistické batohy Salomon jsou kompatibilní s hydratačním systémem a mají speciální držák na placatku. Takže když dostanete žízeň, nemusíte hledat láhev s vodou v přeplněném batohu. Několik popruhů, poutek a řetízkových smyček umožňuje připevnit cepín, stativ fotoaparátu nebo trekingové hole. Vyberte si turistický batoh Salomon v obchodě 8a.cz

Prodáváme široký sortiment turistických a trailových batohů Salomon. Najdete zde širokou škálu batohů, které budou vyhovovat vašim potřebám, od malých batohů na jednodenní túry až po velké batohy na víkendové nebo delší túry. Podívejte se do obchodu 8a.cz Turistické batohy Salomon s funkčností a stylem!

Viz také ženské a mužské turistické batohy od jiných výrobců