top

Trekingové batohy Salewa

Trekingové batohy SALEWA® jsou osvědčené velkokapacitní modely s nastavitelným nosným systémem a funkční klopou. Klasické tvary, moderní materiály - kombinují lehkost s odolností a nekompromisním komfortem. Jedná se také o nejnovější batohy z řady Alpine Guide - štíhlé, extrémně odolné, stvořené pro hory!
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Trekingové batohy Salewa - ideální společník na horské stezky

Pokud hledáte pohodlný batoh na dlouhá léta, jste na správném místě! Trekingové batohy Salewa se osvědčí nejen při horských výpravách! Můžete si je vzít na pěší výlety nebo dokonce do celého světa. Modely této italské značky se vyznačují vysokou odolností a skvělou konstrukcí, díky níž se velmi pohodlně nosí.
Trekingové batohy Salewa jsou navrženy s ohledem na vysoký komfort. Jsou vybaveny optimálním nosným systémem, který poskytuje pohodlí a oporu páteři. Přizpůsobují se anatomickému zakřivení těla pomocí ultralehkého rámu nebo plastové pěny. Trekingové batohy Salewa se od ostatních modelů liší nastavitelným zavěšením popruhů, díky němuž můžete velikost systému přizpůsobit své výšce. Anatomicky profilované ramenní popruhy a pohodlný bederní pás zvyšují stabilitu zavazadla a umožňují ještě přesnější nastavení batohu. Odlehčují tak ramenům a přenášejí váhu zavazadel z páteře a ramen na boky.

K čemu se vám bude hodit trekingový batoh Salewa?

Trekingové batohy Salewa oceníte především pro jejich vysokou univerzálnost. Mají štíhlou konstrukci, aby neomezovaly vaše pohyby. Jsou však vybaveny mnoha kapsami. Mezi nejdůležitější patří pohodlné kapsy na zip uvnitř i vně v klopě. Tam si můžete schovat nejnutnější drobnosti, které chcete mít po ruce, jako jsou sluneční brýle, kapesní nůž, čelovka, mapa nebo telefon. Stejně užitečné jsou i boční nebo přední kapsy, které jsou často vyrobeny z velmi pružného materiálu. Ta se často vyrábí z extrémně pružného materiálu, který je lemován stejně pružným lemováním, díky němuž je kapsa velmi prostorná. To chrání předměty uložené uvnitř před vypadnutím. Četné popruhy a poutka umožňují připevnit objemné předměty, jako je stativ fotoaparátu, stan, karimatka nebo trekové hole.
Je třeba také zmínit, že trekové batohy Salewa jsou kompatibilní s hydratačními systémy. To znamená, že do něj snadno umístíte 1 až 3litrový hydratační rezervoár nebo izotonickou nádrž. Trubka vede ven a lze ji připevnit k ramennímu popruhu. Díky tomu se můžete během treku pravidelně rehydratovat, aniž byste museli sundávat celý batoh. Trekingové batohy Salewa jsou vyrobeny z odolných materiálů ripstop. Díky tomuto řešení je batoh mimořádně odolný proti mechanickému poškození a oděru způsobenému dlouhodobým používáním. Materiál, ze kterého jsou batohy vyrobeny, je potažen vodoodpudivou vrstvou. Pro lepší ochranu před deštěm a vlhkostí jsou však batohy vybaveny pláštěnkou.

Trekingové batohy Salewa v nabídce obchodu 8a.cz

V našem obchodě najdete široký výběr batohů do hor. Patří mezi ně i kultovní značka pocházející z Dolomit - italská Salewa. Dlouholeté zkušenosti v outdoorovém průmyslu jim umožnily vytvořit mimořádně funkční a všestranné batohy, které ocení jak adepti tohoto sportu, tak ostřílení turisté. Prostorné trekingové batohy jsou ideální pro expedice, trekking a jednodenní horské túry. Moderní design a inovativní konstrukční řešení ocení i ti nejnáročnější uživatelé.

Viz také ženské a mužské trekingové batohy od jiných výrobců >>