top

Turistické a trekingové batohy Salewa

Turistické a trekingové batohy SALEWA ® nabízejí širokou škálu modelů o objemu od 10 do 80 litrů, které jsou ideální pro nejrůznější aktivity v horách. Od tréninku v horách přes jednodenní výlety, jako je rychlá turistika, až po týdenní či dvoutýdenní dovolenou.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Mezi horskými batohy italského výrobce tvoří turistické a trekingové batohy Salewa velkou skupinu. Jedná se o modely různých kapacit a konstrukcí, jejichž společným jmenovatelem je poskytování bezmezného pohodlí. Ať už se chystáte na jednodenní výlet do hor, aktivní víkend, nebo týdenní cestu po stopách největších evropských památek... turistický batoh Salewa je na tento úkol připraven!

Turistické batohy Salewa - široký výběr pro každou cestu!

Turistické batohy Salewa jsou určeny pro outdoorové nadšence v každé podobě. Zaručují pohodlnou a bezpečnou přepravu pro vaši páteř. Jejich nosný systém přizpůsobený anatomickému zakřivení páteře poskytuje vhodnou oporu. A díky nastavitelnosti modelů s vyšší kapacitou je lze přizpůsobit vašim individuálním potřebám. Lze jej upravit tak, aby vyhovoval postavě vysokých mužů i drobných žen. Pokud chcete pohodlný batoh, který je ideální pro přenášení každodenních věcí nebo expediční výbavy, podívejte se na trekingové batohy Salewa.

Turistický batoh Salewa - pohodlí nosného systému

Při výběru batohu do hor se vyplatí věnovat pozornost nosnému systému, který je svým způsobem srdcem celého systému. Je nejdůležitějším prvkem batohu a určuje komfort jeho používání. Nosný systém se přizpůsobí přirozenému zakřivení vaší páteře. Konstrukce a stupeň pokročilosti závisí na modelu batohu a jeho kapacitě. Turistické batohy Salewa s menší kapacitou jsou určeny pro jednodenní a víkendové výlety. Hlavní důraz v nosném systému je kladen na pohodlí a maximální ventilaci. Díky systému Salewa Dry Back Air, který se používá u mnoha modelů, zůstává prostor mezi zády a batohem prázdný. Vzduch tak může volně cirkulovat. Aby byla zajištěna správná cirkulace vzduchu, má zádová část batohu jen minimální kontakt se zády. Celý nosný panel se skládá ze dvou částí. Díky tomu také mnohem snadněji uniká pot vznikající při fyzické aktivitě ze zad.

< Čím je batoh větší, a tedy těžší, tím složitější je systém nošení, aby co nejvíce odlehčil vašim zádům. Trekingové batohy Salewa jsou vybaveny systémy, které zajišťují pohodlí a bezpečnost během celodenní túry. Nastavitelnou konstrukci Custom-Fit, která se používá u modelů s vyšší kapacitou, lze přizpůsobit výšce uživatele. To zajišťuje maximální pohodlí a ideální rozložení hmotnosti. Anatomicky profilované ramenní popruhy a bederní pás zvyšují stabilitu batohu a umožňují přesné celkové přizpůsobení. Díky těmto řešením spočívá váha batohu bezpečně a pohodlně na bederních trnech, čímž se výrazně snižuje zatížení zad.

Funkční vybavení

Turistické batohy Salewa si zamilujete především díky jejich funkčnosti a neomezené všestrannosti. Vyznačují se poměrně úzkým střihem, který dokonale přiléhá k zádům a neomezuje v pohybu. Modely určené pro horskou turistiku byly navrženy tak, aby nenarušovaly naše těžiště. Díky tomu můžeme i na těch nejnáročnějších trasách snadno udržet správnou rovnováhu a vyváženost. Trekingové batohy Salewa jsou vybaveny mnoha kapsami. Jejich funkčnost souvisí s použitím extrémně pružného materiálu zakončeného stejně pružným lemováním. Díky takovému řešení jsou zdánlivě malé kapsy velmi prostorné. Přestože nejsou uzavíratelné zipem, účinně chrání obsah před ztrátou.

Turistické a trekingové batohy Salewa v obchodě 8a.cz

V horském obchodě 8a.cz najdete široký výběr horských batohů, včetně extrémně odolných a pohodlných batohů Salewa. Jejich turistické modely byly vytvořeny s ohledem na širokou škálu použití. Od horské turistiky, přes nenáročné horolezectví, seskoky padákem až po pěší túry po celém světě. Použitý materiál je ideální pro náročné venkovní podmínky. Vyznačuje se zvýšenou odolností proti oděru a mechanickému poškození, díky čemuž je ideální pro dlouhé trekingové výpravy. Vyberte si ideální model z mnoha turistických batohů v kamenném obchodě a online na adrese 8a.cz.

Viz také ženské a mužské turistické batohy od jiných výrobců >>