top

Turbat

Turbat je horské a turistické oblečení vyrobené a navržené pro všechny outdoorové nadšence. Podívejte se na lehké a teplé péřové bundy a užijte si pohodlí na horách i mimo ně.
Zobrazení Mřížka Seznam

17 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

17 výrobky

Vymazat

Historie značky Turbat

Turbat je poměrně mladá značka, která si na outdoorovém trhu vydobyla jméno díky svým propracovaným výrobkům. Jeho tvůrci jsou nadšení a zkušení horolezci. Díky této kombinaci oblečení a turistické vybavení této značky dokonale vyhovuje potřebám outdoorových nadšenců. Název značky je odvozen od těžko přístupné řeky tekoucí v Karpatech na Ukrajině. Její údolí je pro lidi, kteří vytvářejí značku Turbat, zvláštním místem, které je inspiruje k vytváření stále lepších a lepších výrobků. Je to proto, že jsou určeny pro výkon na stejně nepřístupných místech po celém světě.

Péřové bundy Turbat

Důležitou součástí nabídky značky je oblečení do hor. Značka se pyšní tím, že používá vysoce kvalitní přírodní peří. Získává se z ukrajinských hus. V každé fázi výroby je věnována maximální péče tomu, aby se peří vyznačovalo nejlepšími možnými parametry. Díky tomu se péřové bundy Turbat vyznačují lehkostí a vynikajícími izolačními parametry. Skvěle se osvědčí při horských výpravách a turistických výletech, protože poskytují příjemné klima při nízkých teplotách.