top

Totem

Totem - nejkvalitnější friendy pro lezce. Tento malý výrobce lezeckého vybavení nabízí výrobky, které jsou ideální pro lezení na vlastním jištění. Nabízíme široký výběr friendů v různých velikostech.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Výjimeční friendy Totem

Od doby, kdy byl friend vynalezen, je nepostradatelnou součástí vybavení všech lezců, kteří používají vlastní jištění. V současné době nabízí téměř každý významný výrobce lezeckého vybavení různé modely friendů. Malá značka Totem pochází z Baskicka. Založili ji horolezci, kteří chtěli vytvořit špičkové lezecké vybavení. Čím jsou friendy značky Totem tak výjimečné. Především je to důraz na detail a nejvyšší kvalitu zpracování každého kusu. To je nesmírně důležité, pokud se jedná o lezecké vybavení, kterému svěřujeme svou bezpečnost nebo dokonce život. Všechny výrobky Totem se vyrábějí v Hernani v Baskicku, kde každý kus zdokonalují lidé, kteří vybavení sami používají.

Jedinečná pravidla společnosti

Výrobce friendů Totem je poměrně malá společnost, a proto má jedinečná pravidla. Zájmy horolezců jsou vždy na prvním místě. Proto je každý výrobek tak jedinečný a plně odpovídá potřebám horolezců. Společnost má stejnou mzdu, která závisí pouze na odpracovaných hodinách, nikoli na pozici. Přebytek, který značka vygeneruje, je navíc investován do místních horolezeckých projektů, takže z jejího zisku může těžit celá komunita. Klíčová rozhodnutí ve společnosti Totem jsou přijímána hlasováním všech zaměstnanců. Mezi její základní hodnoty patří také rovnost všech lidí, odpor k diskriminaci a respekt k právům přírody.

Jedinečné friendy Totem na 8a.cz - široká škála modelů a velikostí, které vám umožní doplnit správnou výbavu pro každou cestu. Jsou ideální pro letní výlety do skal a umožní vám naplno si vychutnat každý okamžik strávený ve stěně.