top

Thorn Fit

Společnost Thorn Fit je výrobcem moderního tréninkového vybavení a příslušenství. Široká nabídka značky zahrnuje vybavení potřebné pro funkční, fitness, silový a kondiční trénink. Produkty Thorn Fit vám pomohou získat a udržet si kondici při jakékoli fyzické aktivitě.
20
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

20 položek

na stránce
 1. -30%
  Tréninková podložka Thorn Fit TPE

  wish list

 2. -30%
  Podložka Thorn Fit Air Pad + Pump

  wish list

 3. -30%
  Odolná guma Thorn Fit Latex Superband Mini

  wish list

 4. -30%
  Odolná guma Thorn Fit Latex Superband S

  wish list

 5. -30%
  Odolná guma Thorn Fit Latex Superband M

  wish list

 6. -30%
  Masážní válec Thorn Fit Pro Roller

  wish list

 7. -30%
  Cvičební systém Thorn Fit Core STS - como

  wish list

 8. -25%
  Švihadlo na cvičení Thorn Fit Speed Rope Flash

  wish list

 9. -30%
  Dřevěná gymnastická kolečka Thorn Fit 28 cm

  wish list

 10. -30%
  Dvojitý míč Thorn Fit Lacrosse MTR

  wish list

 11. -30%
  Masážní válec Thorn Fit Spine Roller

  wish list

 12. -30%
  Úchyty pro push-up Thorn Fit Paralette

  wish list

 13. -30%
  Odolná guma Thorn Fit Latex Superband L

  wish list

 14. -30%
  Kompresní pásek Thorn Fit Floss Band

  wish list

 15. -30%
  Cvičební sada Thorn Fit Core STS (TRX) - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

20 položek

na stránce

Mise Thorn Fit

Ať už lezete po horách, lyžujete, běháte v terénu, jezdíte na kole MTB nebo na kajaku - každý sport vyžaduje kondici, koordinaci a sílu. Každý, kdo se svému sportu věnuje trochu více, ví, že kromě daného sportu je zapotřebí dalšího tréninku. Zde přichází na řadu značka Thorn Fit, která nabízí vysoce kvalitní vybavení pro trénink rovnováhy, koordinace, síly, vytrvalosti a rychlosti. Každý produkt je vyroben s ohledem na konkrétní trénink, aby pomohl udržet vaše tělo v perfektní kondici a připravil ho na nové výzvy. Potřebujete předsezónní lyžařský výcvik? Trénujete horský běh a pracujete na zlepšení core stability? Nebo chcete jen zlepšit svou kondici a celkovou výkonnost? S tréninkovým vybavením Thorn Fit si můžete dopřát ten správný trénink, ať už jste doma, v posilovně nebo na cestách.

Produkty Thorn Fit v obchodě 8a.cz

Široká nabídka produktů této značky zahrnuje příslušenství, které se hodí pro trénink uvnitř i venku. Vhodné příslušenství zde najdou jak milovníci fitness a crossfitu, tak i lidé, kteří svůj trénink doplňují dalšími aktivitami. V nabídce značky vynikají cvičební pásy Thorn Fit. Odporové gumy různé síly a délky umožňují provádět mnoho různých sad cviků. Velmi oblíbené jsou také kettlebelly, které se používají při silovém tréninku. Při budování kondice se zátěžové vesty Thorn Fit často používají pro největší výzvy. Výrazné zvýšení zátěže vám umožní připravit se na extrémní podmínky. V nabídce samozřejmě nemohlo chybět ani takové základní příslušenství, jako jsou činky nebo podložky na cvičení. Produkty této značky vám také umožní postarat se o správnou regeneraci po vynaloženém úsilí. Masážní válce Thorn Fit umožňují rychlejší regeneraci po tréninku nebo závodech.