top

This-1

This-1 je výrobce vysoce kvalitních energetických potravin, které Vám umožní rychle doplnit kalorie při extrémní námaze. Speciálně připravené energetické tyčinky a gely jsou skvělým doplňkem stravy při horských expedicích, trekingu, plavbách i při sportovních soutěžích. Podívejte se na dokonalé výrobky This-1!
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Produkty This-1 – pro koho?

Každý trénink vede ke zvýšené potřebě energie. Denně ji můžeme snadno doplnit větším jídlem. Pokud se však nacházíme v extrémních podmínkách, kdy není možné připravit klasické jídlo, je rychlé doplnění kalorií klíčem k dobré náladě a udržení maximální výkonnosti organismu. To dobře vědí odborníci ze společnosti This-1, kteří vyvíjejí jídla právě pro takové příležitosti. Energetické tyčinky nebo gely představují nejkondenzovanější možnou energii. Od klasických čokoládových tyčinek se liší pečlivě vybraným složením. Cukry byly omezeny ve prospěch bílkovin a samozřejmě se nezapomnělo ani na základní minerální látky. To znamená, že poskytují nejen prázdné kalorie, ale také mnoho dalších složek nezbytných pro správné fungování organismu.

Produkty značky This-1 jsou vyvíjeny s ohledem na konkrétní činnosti. Energetické tyčinky jsou skvělou volbou jako svačina na vícedenní túry. Malé rozměry tyčinek znamenají, že příliš nezatěžují batoh. Jsou oblíbené také u lezců a horolezců, kteří pečlivě váží každý gram dalšího vybavení.

Tyčinky a gely This-1 mají osvědčené složení a dobře chutnají

Každá tyčinka je správně vyvážená. K dispozici jsou energetické tyčinky, které poskytují dodatečnou energii přímo během cvičení. Skvěle se osvědčují při běžeckých závodech, triatlonu nebo při rychlých vrcholových akcích v horách. Nízká hmotnost tyčinky se projevuje výrazným přílivem energie. Naopak proteinové tyčinky This-1 s obsahem až 30 % bílkovin se skvěle hodí po tréninku. Během odpočinku a regenerace dodávají tělu odpovídající výživové hodnoty. Složení jednotlivých svačinek se vybírá nejen z hlediska výživové hodnoty, ale také chuti. Značka nabízí také proteinové chleby, které obsahují velké množství vlákniny a mikro- a makroprvků. Zároveň neobsahují cukry. Důležité je, že všechny energetické a superenergetické tyčinky This-1 jsou vyrobeny bez použití konzervačních látek.

Zdravé energetické svačinky si můžete zakoupit online na 8a.cz

Nabízíme širokou škálu výrobků značky This-1, které jsou skvělé pro všechny aktivní lidi. Stačí zmínit, že svačiny této značky používá mimo jiné horolezec Marcin ”Yeti” Tomaszewski, himálajský horolezec Ryszard Pawłowski nebo námořník Szymon Kuczyński. Potraviny, které používají profesionálové, se hodí i na výlety a turistické výpravy. Přestože podmínky nemusí být tak extrémní, nároky organismu na energii a vhodné nutriční hodnoty budou velmi podobné. Tyčinky a gely This-1 jsou skvělou alternativou ke klasickým sladkostem, které vám kromě cukrů poskytnou také bílkoviny a další výživové hodnoty ve velkém množství.