top

The North Face Dámské mikiny

Dámské mikiny The North Face mohou být jedním z funkčních prvků systému vrstveného oblečení, ale lze je nosit i samostatně. Nabídka značky zahrnuje mimo jiné modely na zip, s kapucí a vysokým límcem.

Dámské mikiny.

Zobrazení Mřížka Seznam

48 výrobky

na stránce
  1. -38%
    Dámska mikina  The North Face Crescent F/Z - tnf black

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

48 výrobky

na stránce
Vymazat

Dámské a pánské mikiny The North Face

Designéři světoznámé značky The North Face navrhují své modely tak, aby byly nápadité a funkční, takže vás nezklamou, ať už je budete nosit kdekoli a jakkoli dlouho. Mezi rozsáhlou nabídkou mikin vynikají dámské mikiny originálním designem a zajímavými barvami. Varianty připravené s ohledem na dámy jsou přizpůsobeny nejen požadavkům jejich siluety, ale také dámskému vkusu. Pokud si chcete vytvořit pohodlný model, který bude doplňovat mikinu vaší druhé polovičky, pokud si vyberete něco z nabídky tohoto výrobce, bude to možné.

Efektivní mikiny pro ženy od The North Face

V každodenním životě, na výletě, kdykoli se zatáhne - pohodlná mikina The North Face je jedním z nejuniverzálnějších oděvů, který se vám bude hodit za mnoha okolností. Pokud jste příznivci minimalistického designu, vyberte si klasický styl s logem značky. Jsou jednobarevné a mají volný střih. Pokud chcete vyniknout, oblečte si mikinu ve výrazné barvě s nápadným vzorem. Je to doplněk, který dodá každému oblečení jiný charakter a učiní ho jedinečným. Budete moci vypadat bezvadně nejen v každodenním oblečení, ale také když vyrazíte s přáteli na víkend do města.

Dámské mikiny The North Face snadno zkombinujete s dalšími kusy oblečení

Každá žena by měla mít ve svém šatníku pohodlný model, který jí umožní snadno přizpůsobit oblečení panujícímu počasí. Když si ji obléknete trička The North Face, získáte perfektní krytí pro podzimní dny a navrch obléknete membránovou bundu i pro zimní večery. Mikina s kapucí pod bundou vám bude perfektně sedět, protože přebytečná látka se vám nebude sjíždět po zádech a v případě potřeby si můžete zakrýt hlavu kapucí bunda TNF.