top

Teufelberger

Teufelberger je světoznámá rakouská společnost, která vyrábí vysoce kvalitní lana používaná pro práce ve výškách, horolezectví, ale mají také využití v záchranářství a průmyslu.
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

Vymazat

Teufelberger úspěšně spojuje tradici s moderností

Značka vznikla již v roce 1790, kdy mladý Jakob Teufelberger koupil továrnu na výrobu konopných lan. Na začátku svého dobrodružství v tomto odvětví si nedokázal představit, že položí základy společnosti, jejíž továrny budou rozmístěny téměř po celém světě. Dnes je výrobce řízen sedmou generací rodiny Teufelbergerů a značka je v jejich stoprocentním vlastnictví. Díky tomu si zachovala plnou nezávislost na globálních koncernech a může se rozvíjet podle vlastních zásad. Rodinný charakter značky pomáhá udržovat atmosféru stability a udržitelného rozvoje. Díky efektivnímu řízení společnost pokračuje v růstu, získává nové továrny a rozšiřuje svou nabídku o nové výrobky. V činnosti společnosti jsou nesmírně důležití také zaměstnanci, kteří společně tvoří velkou hodnotu společnosti: inovace, oddanost tradičním hodnotám a poskytování zákazníkům výrobků nejvyšší kvality.

Stejně jako v dobách, kdy Jakob Teufelberger značku založil, se i nyní společnost specializuje na výrobu lan. Pravda, nejedná se již o konopné modely, ale o moderní lana používaná v průmyslu a rekreaci. Výrobce má ve svém portfoliu téměř všechny typy lan, které si dokážeme představit. V nabídce je široká škála ocelových a syntetických lan. Ocelová lana se používají v námořnictvu, ve stavebnictví, v dolech, na horských dráhách a na mnoha dalších místech. Syntetická lana jsou naproti tomu určena pro práci ve výškách, záchranných akcích nebo použití v arboristice. I přes tuto širokou škálu lan si společnost Teufelberger zachovává nejvyšší kvalitu při výrobě každého lana. To je možné díky tomu, že značka zahrnuje řadu továren rozmístěných po celém světě. Každá z nich se specializuje na výrobu určitého typu lana, což jim umožňuje zaměřit se na vývoj inovativních řešení a zajištění maximální kvality zpracování.

Statická lana Teufelberger pro práci ve výškách

V outdoorovém obchodě 8a.cz najdete široký výběr lan Teufelberger určených pro práci ve výškách a horolezectví. Jedná se o spolehlivé modely vytvořené speciálně pro profesionální použití při pracích ve výškách. Tato kolekce zahrnuje spolehlivá statická lana pro práci ve výškách, lana pro arboristiku i modely používané ve speleologii. Široká nabídka modelů umožňuje vybrat lano pro konkrétní požadavky. Různé průměry, rázové síly a dokonce i barvy lan umožňují najít ideální model pro každou práci. Většina modelů je navíc k dispozici jak na bubnech, tak v určitých úsecích, což znamená, že v mnoha případech lze délku lana dokonale přizpůsobit, aniž by bylo nutné jej sami stříhat. Lana Teufelberger jsou podrobena přísným zkouškám a splňují nejvyšší bezpečnostní standardy potvrzené příslušnými certifikáty. Díky tomu se vyznačují vysokou spolehlivostí a snadným použitím při všech typech prací ve výškách. Díky rozmanitosti nabízených produktů si značka vybudovala velmi silnou pozici na horolezeckém trhu a lidé, kteří se rozhodli pro lano od této rakouské značky, jí často zůstávají věrní delší dobu. Obchod 8a.cz nabízí lana Teufelberger v metráži i v celých bubnech, což umožňuje zvolit požadovanou délku podle potřeby.

Pomocné šňůry značky Teufelberger

V naší nabídce rakouské značky nemohla chybět odolná pomocná lana. Silná lana, která jsou nepostradatelná při mnoha činnostech, jsou ideální nejen pro práci ve výškách, ale mohou je úspěšně používat i horolezci a jeskyňáři. Pomocné šňůry se obvykle používají pro pomocné funkce, ale i tak musí být dostatečně odolné. Díky široké nabídce šňůr s různými parametry si mezi nimi každý najde model odpovídající síly a průměru. Ať už potřebujete spolehlivá statická lana nebo tenké pomocné šňůry, rakouská značka Teufelberger nabízí výrobky nejvyšší kvality, na které se můžete spolehnout v náročných podmínkách. Snadno a rychle je zakoupíte online na 8a.cz abyste byli vždy připraveni na práci, která vás čeká.

Teufelberger – oblíbené kategorie

Lana pro práci ve výškách Teufelberger Speleologické vybavení Teufelberger