top

Termosky na oběd

Termosky na oběd jsou ideálním řešením vždy, když máte chuť na teplé jídlo, ale nemáte možnost si ho připravit. Termoska na jídlo je optimální volbou pro zajištění teplého jídla.
Zobrazení Mřížka Seznam

65 výrobky

na stránce
 1. -20%
  Čisticí tablety Kambukka Queen of Clean

  wish list

 2. -32%
  Termoska na jídlo Esbit Food Jug 1L - blacky

  wish list

 3. -27%
  Termoska Esbit Food Jug 0,5 l - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

65 výrobky

na stránce
Vymazat

Termosky na oběd

Teplé jídlo během dne vám umožní rychle zregenerovat a načerpat energii na další úkoly. Bohužel ne vždy máme možnost připravit si teplé jídlo, zejména pokud jsme na túře v horách nebo během dne plného neodkladných povinností. V takové situaci se hodí termosky. Šetří nejen čas, ale také místo v batohu. Klasické modely se s radostí vybírají pro každodenní použití. Máte chuť na teplé jídlo v práci nebo na univerzitě? Rádi je volíme na turistické trasy, kdy úspěšně nahradí celou varnou soupravu - vařič, kartuši i hrnec.

Ideální pro každé jídlo - termosky na jídlo

Obědové termosky předních značek se vyznačují vynikajícími izolačními vlastnostmi, které zajišťují, že jídlo zůstane teplé i několik hodin po vložení. Přední výrobci termosek na potraviny používají konstrukci s dvojitou stěnou. Vakuum mezi nimi zajišťuje vynikající izolační vlastnosti a umožňuje udržet pokrmy dlouho teplé. Většina modelů je také vybavena praktickými hrnky nebo miskami, které vám umožní pohodlně jíst jídlo kdekoli - v kanceláři, v parku nebo na turistické stezce. Díky nim je celá obědová sada velmi kompaktní a v batohu nebo tašce přes rameno zabere jen málo místa. Charakteristickým rysem, který odlišuje termosky na jídlo od termosek určených pouze na nápoje, je mnohem širší přístup do vnitřku. Větší otvor nejenže usnadňuje vkládání a vyjímání jídla, ale také umožňuje snadnější mytí vnitřku termosky, což ještě více usnadňuje její udržování v čistotě. Největší termosky na oběd jsou vybaveny přídavnými držadly nebo popruhy, které umožňují pohodlnější přenášení plné termosky, stejně jako nalévání polévky nebo dávkování jiných potravin.

Velký výběr termosek na oběd v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký sortiment termosek předních outdoorových značek, jako jsou Esbit a Primus. Mezi dostupnými modely si každý najde termosku, která dokonale vyhovuje jeho potřebám. V obchodě Obchod 8a.cz nabízí jak malé termosky na oběd s objemem 0,5 litru, tak větší s objemem přes 2 litry. Díky tomu najde vhodný model jak člověk, který termosku používá každý den v práci a potřebuje ji na jedno teplé jídlo, tak i turisté, kteří se vydávají na stezky ve větší skupině. Termosky na oběd jsou mimořádně všestranným vybavením, které by doma nemělo chybět žádnému aktivnímu člověku. Ať už je to náročný den v práci nebo den na horské stezce, s termoskou na oběd se můžete vždy spolehnout na teplé jídlo.

Termosky na potraviny a oblíbené kempingové vybavení:

Termonadoby na jidlo Esbit Termosky na jidlo Primus Termosky na jidlo Robens Termosky na jidlo Termosky na piti
Termohrnky Turistické dopinky Turistické láhve Touristické varice Nadoby na vodu