top

Superfeet

Superfeet je značka specializující se na výrobu moderních vložek do bot. Její nabídka zahrnuje vložky do běžecké, sportovní a turistické boty a také pro boty na každodenní nošení. Výrobky Superfeet zajišťují vysoký komfort a optimální podporu chodidla.
4
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

4 položek

na stránce
 1. -25%
  Vložky do bot SuperFeet Run Comfort Thin

  wish list

 2. -19%
  Vložka do bot SuperFeet Run Comfort Max

  wish list

 3. -26%
  Vložky do bot dámské SuperFeet Berry

  wish list

 4. -24%
  Vložky do bot SuperFeet Run Pain Relief

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

4 položek

na stránce

Superfeet – vložky do bot, které dělají rozdíl

Značka Superfeet se zrodila před více než 40 lety z jednoduché myšlenky, že si lidé zaslouží lepší obuv. Obuv vyráběná v té době byla často vybavena nepohodlnými stélkami, které neplnily svou funkci. Výrobci obuvi tento prvek často ignorovali jako nepodstatný. Tak se zrodila myšlenka spojit ortopedické znalosti s nejnovějšími dostupnými materiály a výrobními technologiemi. Tak vznikly vložky Superfeet, které si dokonale poradily nejen s bolestmi nohou. V následujících letech došlo k rychlému technologickému rozvoji a specializaci na různé typy stélek, které bylo možné přizpůsobit v závislosti na tvaru chodidla a vykonávané činnosti.

Čím vynikají vložky Superfeet?

Každý model této značky je propracovaný do nejmenšího detailu. Za prvé má tvarovanou oblast paty a dostatečnou oporu pro klenbu chodidla. Tím je zajištěno, že je chodidlo řádně obepnuto ze všech stran. Za druhé, vložky Superfeet jsou vyrobeny z materiálů, které poskytují přirozenou oporu chodidlům. Otřesy při každém kroku jsou rozptýleny a vibrace, které se dostávají do těla, jsou do značné míry tlumeny. Tím se snižuje přetížení a zvyšuje se pohodlí obuvi. Za třetí, vložky udržují nohy ve skvělé kondici po celý den. Jedinečné pěny použité při jejich výrobě poskytují účinné tlumení, což znamená, že vaše nohy jsou méně unavené i po dlouhém dni aktivity. Kombinace všech těchto prvků znamená, že výrobky Superfeet mají pozitivní vliv nejen na vaše chodidla, ale také na kotníky, kolena, páteř a celé držení těla. Toto jsou vložky pro každého!

Vložky pro každou nohu dostupné online na 8a.cz

Značka ve své nabídce rozlišuje mnoho modelů vložek, které se výrazně liší konstrukcí a nabízenými vlastnostmi. Chcete-li určit, který model bude nejlepší, musíte si odpovědět na 3 otázky. Je důležité, jaký typ obuvi máme. Vložky Superfeet se vyrábějí ve třech různých tloušťkách, takže je lze dokonale přizpůsobit každému typu obuvi. Důležitá je také činnost, kterou budeme vykonávat. Jinak jsou konstruovány vložky do běžeckých bot, které budou fungovat při maratonu, a jinak vložky do trekových bot, ve kterých strávíte celý den na horské stezce. Poslední důležitou vlastností je samotný tvar chodidla.