top

Squeezy

Squeezy jsou unikátní energetické gely pro sportovce. Díky širokému výběru příchutí a optimalizovaným výživovým hodnotám se skvěle hodí na trénink i závody.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Squeezy - čistá energie pro sportovce

Značka Squeezy byla založena v roce 1992. Od té doby se pyšní špičkovými výrobky, které nikdy nezklamaly sportovce v nouzi. Právě její energetické gely podpořily další generace sportovců a amatérů, kteří chtěli posunout hranice vlastní vytrvalosti. Již více než 30 let poskytuje Squeezy na základě znalostí a zkušeností zdravou energii na závodech i během tréninku. Značka se neustále přizpůsobuje měnícím se požadavkům a novým sportům. Přitom zůstává jedním z předních výrobců energetických gelů, tyčinek a nápojů.

Energetické gely, tyčinky a nápoje

Buďme upřímní, většina sportovní výživy obsahuje spoustu umělých přísad pro zlepšení chuti nebo vzhledu svačiny. Mnohým společnostem však podstata problému uniká. Potraviny a nápoje pro sportovce by měly být především lehce stravitelné, nedráždit žaludek a musí poskytovat konkrétní výživové hodnoty. Lidé stojící za značkou Squeezy to dobře vědí, protože sami hodně sportují - běhají, jezdí na kole a plavou. Díky tomu se výrobce ve svých tyčinkách a gelech vyhýbá všem zbytečným a umělým přísadám, které mohou při intenzivním cvičení způsobit žaludeční problémy. Složení energetických tyčinek a gelů je uspořádáno tak, aby tělu poskytlo optimální množství nutričních hodnot a mikroživin - ne více a ne méně.

Energetické gely Squeezy uvolňují energii postupně, takže ji tělo během probíhajícího cvičení přijímá pomalu. Ve složení není nikdy vynechán sodík a draslík, jejichž hladina při pocení během fyzické aktivity velmi rychle klesá. Tento přídavek v energetických gelech usnadňuje udržení jejich správné hladiny i během intenzivního cvičení. Důležitou informací pro mnoho lidí bude, že většina produktů Squeezy ve formě tekutin a energetických gelů má veganské složení.

Energetické gely Squeezy v obchodě 8a.cz

Výrobky německé značky jsou k dispozici v několika různých variantách. V obchodě 8a.cz nabízíme mimo jiné velmi oblíbené energetické gely Squeezy připravené zejména pro sportovce a osoby podnikající vysoce intenzivní fyzickou námahu. Jejich jednoduché složení poskytuje potřebné sacharidy, sodík a draslík - složky nezbytné pro udržení fyzické námahy po delší dobu. Díky velmi širokému výběru příchutí si každý najde gel, který mu dokonale vyhovuje. Energetické gely jsou nepostradatelným doplňkem při delších bězích, cyklistice, triatlonových závodech nebo běhu na lyžích. Značka Squeezy nabízí také energetické a proteinové tyčinky, které jsou skvělým doplňkem jídelníčku mnoha sportovců a aktivních lidí. Sortiment značky Squeezy doplňují energetické nápoje a speciální gumové bonbóny. Široká nabídka výrobků pro sportovce uspokojí potřeby vyznavačů mnoha různých disciplín a aktivit.