top

Spacáky Easy Camp

Spací pytle Easy Camp kombinují dobrou kvalitu s rozumnými cenami. Modely této značky jsou určeny pro kempování, dovolenou v kempu a hudební festivaly.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

na stránce
Vymazat

Spací pytle Easy Camp

Klasické vzory spacích pytlů zahrnují mumiové a obdélníkové modely a modely vyrobené speciálně pro děti. Široká škála barev zaručuje, že si každý milovník stanů najde svůj vysněný model. Spací pytle Easy Camp jsou skvělou volbou pro ty, kteří začínají s turistikou a spaním v divočině.

Spací pytle Easy Camp jsou pohodlné na spaní

Značka Easy camp vyniká ve výrobě turistického vybavení, včetně spacích pytlů. Tyto modely jsou navrženy pro různé podmínky a poskytují dostatečný tepelný komfort v teplejší části roku. Spací pytle Easy Camp používají syntetickou izolaci, která poskytuje dobrý tepelný komfort a je také odolná proti vlhkosti. Díky tomu jsou modely této společnosti ideální pro kempování ve stanu. Značka nabízí jak modely bez kapoty, tak modely vybavené tímto funkčním doplňkem. První z nich bude ideální pro nejteplejší letní noci. Ta bude ideální pro chladnější noci. Účinně ochrání vaši hlavu před rychlým prochladnutím a umožní vám klidný spánek při mírně nižších teplotách.