top

SNAP

Snap je značka vytvořená pro nadšence lezení. Její nabídka zahrnuje pytlíky na magnézium, vaky na lana, oblečení a crushpady. Obchod 8a.cz nabízí velký výběr lezeckého příslušenství.
46
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

46 položek

na stránce
 1. -10%
  Crash Pad Snap Bounce - slate blue
  Crash Pad Snap Bounce - slate blue
  6 326 Kč 7 029 Kč

  wish list

 2. -25%
  Ledvinka Snap Hip Bag - black

  wish list

 3. -26%
  Peněženka Snap Wallet - black

  wish list

 4. -30%
  Pytlík na magnézium Snap Chalk Box - curry

  wish list

 5. -25%
  Lezecký batoh Snap Snapack 30L - black

  wish list

 6. -25%
  Lezecký batoh Snap Snapack 40 L - dark khaki/black

  wish list

 7. -25%
  Lezecký batoh Snap Snapack 30L - grenadine/black

  wish list

 8. -30%
  Dámské legíny Snap Three-Colored Legging - multi

  wish list

 9. -30%
  Lezecké kalhoty Snap Slim Jean Pants

  wish list

 10. -10%
  Crash Pad Snap Rebound - grenadine
  Crash Pad Snap Rebound - grenadine
  5 192 Kč 5 769 Kč

  wish list

 11. -10%
  Crash Pad Snap Stamina - black
  Crash Pad Snap Stamina - black
  4 719 Kč 5 244 Kč

  wish list

 12. -10%
  Crash Pad Snap Hop - dark khaki
  Crash Pad Snap Hop - dark khaki
  3 918 Kč 4 354 Kč

  wish list

 13. -10%
  Crash Pad Snap Hip - steel blue
  Crash Pad Snap Hip - steel blue
  3 491 Kč 3 879 Kč

  wish list

 14. -28%
  Kšiltovka Snap Hybrid Cap - green

  wish list

 15. -31%
  Kšiltovka Snap Hybrid Cap - light black

  wish list

 16. -28%
  Kšiltovka Snap Baseball Cap - green

  wish list

 17. -27%
  Taška Snap Gear Duffle Bag 35L - green

  wish list

 18. -25%
  Batohy na notebook Snap Backpack 23 L - curry

  wish list

 19. -26%
  Kartáček SNAP Katana S - wood

  wish list

 20. -26%
  Kartáček SNAP Katana M - wood

  wish list

 21. -26%
  Kartáček SNAP Katana L - wood

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

46 položek

na stránce

Krátká historie značky Snap Climbing

Lezení je činnost s více než stoletou tradicí. Její praktikování je obvykle spojeno také se zvláštní péčí o co nejlepší stav těla a mysli. Dříve se horolezectví provozovalo pouze venku, obvykle v horských oblastech. V dnešní době se však díky rozvoji technologií a potřeb velmi dynamicky rozvíjí lezení na umělých stěnách v halách a pod střechami. Omezení, která byla dříve pro každého horolezce povinná, mizí a samotná aktivita se stává mezi mnoha lidmi velmi oblíbenou. Ve světě lezení se objevil zcela nový typ lezců, kteří jsou více spjati s městskými oblastmi. Je to proto, že lezení lze nyní úspěšně provozovat denně, aniž by bylo nutné cestovat daleko. Za těchto podmínek vznikla v 90. letech v Chamonix značka Snap Climbing. Tento francouzský výrobce měl vlastní vizi vývoje lezení a úspěšně ji realizoval tím, že navrhl a uvedl na trh výrobky určené pro zcela novou generaci lezců. Úspěch mu přinesla spontánnost, nadšení a zcela nový přístup k lezeckému vybavení.

Zakladatel značky Snap Climbing si dal za úkol otevřít lezecký trh tím, že představí nové designy a tvary a změní tak pohled na tradiční a známé výrobky. Jeho původním cílem bylo přilákat mladé lidi, kteří byli dříve spojeni se skateboardingem a BMX, kterým se sám věnoval. Postupem času však po charakteristických a osobitých výrobcích Snap začali sahat i zkušení lezci, kteří jsou s touto disciplínou spojeni již léta. Právě tato originalita se stala nejlepším trumfem francouzské společnosti, která přitahuje stále více lezeckých nadšenců, kteří kromě skvělého vzhledu oceňují také spolehlivost, funkčnost a špičkovou kvalitu zpracování.

Snap Climbing – od lezeckého vybavení po oblečení

V počátcích se značka zaměřovala především na horolezecké vybavení. V roce 1996 představila moderní expresky s karabinami vybavenými drátěnými zámky. Krátce poté se na trhu objevily moderní horolezecké úvazky Snap, které byly jedním z prvních modelů, u nichž byl popruh bederního pásu skrytý v polstrování, což zajišťovalo větší pohodlí a lepší ochranu proti náhodnému poškození. Na začátku tohoto století byla nabídka značky rozšířena o bouldermatky. Jedná se o základní prvek boulderingu - jednoho z nejrychleji se rozvíjejících druhů lezení. Brzy se ke kolekci přidaly také posilovací desky, které vám umožní trénovat kdekoli a kdykoli.

Dnes se značka Snap Climbing zaměřuje především na lezecké oblečení a nezbytné doplňky. Kolekce zahrnuje pánské i dámské oblečení, které je ideální pro lezecké výlety. Střihy a použité materiály zaručují úplnou volnost pohybu při následném úchopu. Všechny modely se navíc vyznačují moderním designem, který osloví jak nejmladší, tak zkušenější lezce. Použité materiály poskytují vysoký tepelný komfort a jsou velmi příjemné k pokožce. Díky všem těmto faktorům je oblečení této značky oblíbenou volbou pro dny odpočinku i každodenní nošení. Díky vysoké kvalitě zpracování a jedinečnému designu se budete cítit výjimečně.

Skvělý design a výkon výrobků Snap Climbing

Designéři značky úspěšně kombinují moderní styl s funkčností jednotlivých výrobků. Z nabídky jistě vyčnívají pytlíky na magnézium Snap Climbing se skvělým designem, které vám pomohou udržet ruce v suchu při výletech do skal. Oblíbené jsou také větší magnéziové pytle pro bouldering. Bouldrové pytle jsou ideální pro celodenní sezení a nabízejí velmi snadný přístup k magnéziu. Pro snazší nástup pod stěnu jsou v nabídce také tašky na lano Snap. Tento funkční design poskytuje možnost přenášet jej jako batoh a přiložená plachta dokonale ochrání lano před snadným znečištěním. Výrobky Snap Climbing zahrnují také mnoho užitečných drobných předmětů, jako jsou kartáče na chyty a tejpovací pásky. Široce rozvinutá je také řada výrobků, které lze pohodlně používat ve městě. Batohy s prostorem pro notebook nebo bederní tašky jistě osloví mnoho milovníků lezeckých aktivit.