top

Smith

Smith Optics je značka specializující se na navrhování a výrobu těch nejkvalitnějších slunečních a ochranných brýlí a helem. Její nabídka zahrnuje jak lyžařské, snowboardové i cyklo modely. Její produkty využívají inovativní designová řešení a nejnovější dostupné materiály. To vše pro zajištění ještě lepší zrakové ostrosti a bezpečnosti při sportu. Poskytujeme širokou škálu modelů Smith Optics, které se osvědčí při letních i zimních aktivitách na horách a nejen tam.
42
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

42 položek

na stránce
 1. -14%
  Lyžařské brýle Smith Squad - olive/sun black

  wish list

 2. -15%
  Helma na lyžování Smith Scout - matte carnelian

  wish list

 3. -14%
  Helma na lyžování Smith Maze MIPS - matte sangria

  wish list

 4. -30%
  Přilba MTB Smith Convoy MIPS - merlot

  wish list

 5. -30%
  Přilba MTB Smith Convoy MIPS - spruce

  wish list

 6. -30%
  Přilba MTB Smith Convoy MIPS - white

  wish list

 7. -30%
  Přilba MTB Smith Engage MIPS - matte cinder

  wish list

 8. -30%
  Přilba MTB Smith Convoy MIPS - black

  wish list

 9. -30%
  Cyklistická přilba Smith Signal MIPS - black

  wish list

 10. -30%
  Silniční přilba Smith Signal MIPS - cinder

  wish list

 11. -28%
  Lyžařské brýle Smith Proxy - citrine/sun black

  wish list

 12. -14%
  Lyžařské brýle Smith Range - lava/red sol-x mirror

  wish list

 13. -14%
  Skialpová přilba Smith Mission - matte white

  wish list

 14. -14%
  Skialpová přilba Smith Maze - matte frech navy

  wish list

 15. -14%
  Skialpová přilba Smith Mission - matte lava

  wish list

 16. -18%
  Lyžařská přilba Smith Scout - matte black

  wish list

 17. -18%
  Přilba Smith Scout - matte white

  wish list

 18. -14%
  Lyžařská přilba Smith Maze - matte charcoal

  wish list

 19. -18%
  Lyžařská přilba Smith Mission - matte black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

42 položek

na stránce

Smith – americká značka s tradicí

Americká značka Smith Optics byla založena již v 60. letech 20. století. Jejími prvními výrobky byly moderní brýle s izolovanými skly a obroučkami s pěnovou úpravou. Tento malý vynález umožňoval lyžovat i v těch nejnepříznivějších povětrnostních podmínkách. Bez ohledu na nízké teploty nebo sněžení mohou nyní milovníci lyžování zdolávat zasněžené svahy. Lyžařské brýle Smith byly průkopnickým vynálezem, který se stal začátkem něčeho většího. Dnes je tento výrobce nejznámější americkou značkou s širokou nabídkou lyžařských a cyklistických modelů. Jsou oblíbenou volbou profesionálních sportovců a všech, kteří hledají nejlepší dostupné vybavení.

Lyžařské přilby a brýle Smith Optics nabízejí vysokou úroveň bezpečnosti

Všechny lyžařské modely od amerického výrobce v obchodě 8a.cz jsou mimořádně moderní konstrukce. Dokonale chrání hlavu při lyžování na upravených sjezdovkách i mimo ně. Díky rozsáhlým zkušenostem návrhářů je každá přilba Smith Optics propracovaná do nejmenšího detailu. Klasické verze jsou vyrobeny z vysoce odolného materiálu ABS. Pevná skořepina dokonale chrání hlavu a zajišťuje vysokou odolnost. Lehké modely jsou vyrobeny z pěnového polystyrenu a lehkého polykarbonátového vnějšího pláště. Špičkové konstrukce Smith Optics používají Aerocore Využívají extrémně lehký, ale přitom vysoce energii pohlcující materiál Koroyd® Díky tomu mají výjimečnou propustnost vzduchu. Konstrukce, ve kterých se používá, se vyznačují vynikajícím větráním. Díky tomu jsou ideální volbou pro skialpinismus.

V případě lyžařských a snowboardových brýlí Smith Optics je nesmírně důležité nejen to, aby byly brýle správně vyrobeny, ale také aby byly účinně chráněny proti zamlžování. Obroučky by zároveň měly dokonale přiléhat k obličeji. Všechny tyto prvky v jednom výrobku tvoří dokonalý celek. Obchod 8a.cz poskytuje mimořádně široký výběr brýlí Smith Optics Ať už jezdíte freeride v hlubokém prašanu, nebo se věnujete skialpinismu v náročných povětrnostních podmínkách, tyto brýle jsou ideální volbou. Téměř dokonalé optické čočky zajišťují odpovídající kvalitu vidění. K dispozici jsou jak klasické cylindrické modely, tak sférické modely Návrháři společnosti Smith Optics věnují velkou péči tomu, aby se čočky snadno nemlžily. Díky speciální povrchové úpravě vnitřní strany čoček a ventilačnímu systému se vlhkost snadno odvádí z vnitřní strany rámečků. Díky tomu se můžete těšit z dokonalé zrakové ostrosti ještě déle.

Sluneční brýle Smith Opitcs pro cyklistiku

Druhým pilířem značky Smith Optics jsou modely připravené s ohledem na cyklisty. Ultralehké cyklistické přilby se dokonale hodí pro různé typy cyklistiky. Modely pro silniční kola skvěle přiléhají k hlavě a mají minimalistický design. Klíčovou roli v tomto případě samozřejmě hraje také odpovídající aerodynamika. MTB a enduro brýle Smith Optics se zaměřují na maximální pohodlí a ochranu hlavy v terénu. Týlní ochranná část je o něco rozsáhlejší. Dlouhý kšilt naopak chrání před oslněním sluncem při sjezdech a stoupáních. Značka nabízí také odlišné sportovní brýle Smith Optics Ty chrání váš zrak nejen před sluncem, ale také před hmyzem a blátem. Velké čočky a robustní rámy jsou ideální pro jízdu na silnici i v horách. Pokročilé polarizační sluneční brýle od společnosti Smith Optics vynikají z řady. Ty zajišťují ještě ostřejší vidění za zhoršených světelných podmínek. Vyniká také technologie ChromaPop™ Široká nabídka modelů americké značky je skutečným rájem pro pokročilé i začínající milovníky dvou kol.

Nejnovější technologie a dokonalé přizpůsobení

Lyžařské přilby Smith ze špičkových kolekcí jsou mimořádně vyspělé konstrukce, které využívají nejnovější technické vymoženosti. Jednou z nich je systém systém MIPS Jedná se o speciální vnitřní vložku, která umožňuje mírný posun vnější vrstvy při pádu. To znamená, že na mozek působí menší síla. Tím se výrazně snižuje riziko vážných poranění hlavy při pádu a nárazu do překážky. Laboratorní testy prokázaly, že lyžařské přilby Smith Optics se systémem MIPS poskytují ještě vyšší úroveň bezpečnosti než tradiční konstrukce.

Každý lyžař nebo cyklista ví, jak je těžké dokonale sladit brýle a přilbu, aby byly maximálně pohodlné a chránily před nepříznivým počasím. Návrháři společnosti Smith Optics dbají na to, aby všechny modely spolu dokonale spolupracovaly. Můžete si tak být jisti, že rámečky dokonale přiléhají k okrajům a nezůstává v nich žádné prázdné místo. Speciální konstrukce obrouček navíc zajišťuje potřebnou flexibilitu, aby se dokonale přizpůsobily vašemu obličeji. Při společném použití nabízejí lyžařské a cyklistické modely vysokou úroveň bezpečnosti a dokonalou ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami.

Výrobky Smith Optics si můžete zakoupit v obchodě 8a.cz

Široký výběr modelů online za nejlepší ceny znamená snadné nakupování a maximální pohodlí. Nejnovější kolekce od Smith Optics zaručují pohodlí a bezpečnost, ať už jedete na horském kole, lyžujete nebo jezdíte na snowboardu. Široká nabídka modelů vám umožní vybrat si přilbu, která vám dokonale padne na hlavu, a brýle, které se k ní hodí. Taková komplexní ochrana vám umožní lyžovat nebo jezdit na kole za každého počasí. Oči budou řádně chráněny jak v zimní sněhové bouři, tak v horkém letním dni. Kromě toho bude naše hlava v případě pádu dostatečně chráněna. Podívejte se na jedinečné výrobky značky Smith Optics!